تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۵
نماینده‌ی تهران در مجلس:

تعطیل نکردن تهران قابل قبول نیست

نماینده‌ی تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید مشخص کند مشکل چیست که این طرح اجرا نمی‌شود. مردم با شفافیت مسئولین آرامش پیدا خواهند کرد.
تعطیل نکردن تهران قابل قبول نیست
اقبال شاکری نماینده‌ی تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبر24 درباره‌ی موضوع تعطیلی تهران گفت: برنامه‌ی دقیق تعطیلی تهران برای ما هم مشخص نیست و جواب شفافی به آن داده نمی‌شود. این موضوع در ستاد ملی مبارزه با کرونا مطرح شده اما تصمیم‌گیری نهایی آن به روز شنبه موکول شده است. علت این‌که این موضوع مهم را به عقب می‌اندازند برای ما هم مشخص نیست و کسی نمی‌گوید که چه مانعی برای اجرای این طرح مقابلاشان است. مردم با شفافیت مسئولین آرامش پیدا خواهند کرد.

وی افزود: دولت باید مشخص کند مشکل چیست که این طرح اجرا نمی‌شود. اگر مشکل مالی است باید همه به آن کمک کنیم. اگر مشکل برنامه‌ریزی است باید از تجاربی که طی این مدت حاصل شده استفاده کرد. این مسائل قابل مدیریت و برنامه‌ریزی است.

نماینده تهران خاطر نشان کرد: همه‌ی هزینه‌های اجرایی این طرح در زمینه‌های مختلف از جمله هزینه‌های حمل‌ونقل عمومی، هزینه‌ی تولید اقلام بهداشتی و تامین امکانات مورد نیاز مراکز درمانی و هزینه‌های لازم برای بهبود وضعیت مردم و کارکنان در این بازه مشخص شده است و باید این طرح اجرا شود تا شیوع بیماری به نسبت کنترل شود.

شاکری در پایان بیان کرد: گروه‌های جهادی زیادی اعلام آمادگی کرده‌اند تا برای انجام برخی امور وارد میدان شوند و واقعا مانعی سرراه دیده نمی‌شود اما نمی‌دانیم چرا اجرای آن تا الان به تعویق افتاده است.
24-news.ir/vdcawanm.49nwa15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز