تاریخ انتشارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
رئیس قوه قضائیه ضمن دیدار با بخشی از مجموعه های مردمی رویکرد جلب مشارکت مردم توسط قوه قضائیه را اعلام کرده و دستورالعمل «نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضاییه» را رونمایی شده است.
تشکر سرلشکر جعفری از رئیس قوه قضائیه
مسئول قرارگاه بقیه الله اعظم(عج) طی نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه ضمن تشکر از مواضع انقلابی، فساد ستیزانه و رویکرد آیت الله رئیسی مبنی بر نقش آفرینی مردم برای به سامان رساندن امر قضا به تشریح رسالت این قرارگاه در بستر سازی حضور، ساماندهی و گسترش گروه های مردمی برای نقش آفرینی موثر آنها در عرصه های مورد نیاز انقلاب پرداخت و از آمادگی برای مشارکت و کمک به قوه قضائیه جهت تحقق این رویکرد در تعامل با مجموعه های مردمی خبر داده است.
وی همچنین ضمن یادآوری بیانات رهبر انقلاب در دیدار متعدد پیش از این که از لزوم بسترسازی برای مشارکت مردم و تجربه موفقیت آمیز حضور مردم در عرصه های مختلف یاد کرده بودند در این نامه خاطرنشان کرده است: رهبر انقلاب در سال ۹۰ تاکید فرمودند که « هر جائى كه مسئولين كشور توانائى‌هاى مردم را شناختند و به كار گرفتند ما موفق شديم، هر جائى كه ناكامى هست، به خاطر اين است كه ما نتوانستيم حضور مردم را در آن عرصه تأمين كنيم. ما مسائل حل نشده كم نداريم!! در همه‌ى مسائل گوناگون كشور، مسئولين بايد بتوانند با مهارت، با دقت، با ابتكار، راه‌هائى را براى حضور مردم پيدا كنند. »
این نامه در حالی خطاب به آیت الله رئیسی ارسال شده است که در هفته گذشته، رئیس قوه قضائیه ضمن دیدار با بخشی از مجموعه های مردمی رویکرد جلب مشارکت مردم توسط قوه قضائیه را اعلام کرده و دستورالعمل «نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضاییه» را رونمایی شده است.
24-news.ir/vdchminz.23nzwdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز