تاریخ انتشارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
درحالی که روز گذشته فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به دور اول اردوی تیم امید را اعلام کرد اما برخی از بازیکنان در اردو حاضر نشدند.
اولین سنگ‌اندازی‌ برای تیم امید شروع شد
به گزارش خبر24، درحالی که روز گذشته سایت فدراسیون فوتبال اسامی اولین بازیکنان تیم امید برای اردوی اول این تیم را اعلام و تاکید کرد این نفرات باید امروز ساعت 12 در هتل آکادمی خود را به مربیان معرفی کنند اما بازیکنان سپاهان و فولاد از حضور در اردو امتناع کردند.
امید نورافکن و محمد محبی(سپاهان) و عارف آغاسى و مجتبی نجاریان (فولاد خوزستان) به دلیل مخالفت باشگاه های خود اجازه حضور در اردوی تیم امید را پیدا نکردند.
باشگاه سپاهان اعلام کرده در صورتی که بازی های این تیم به تعویق بیفتد حاضر است که بازیکنانش را در اختیار تیم امید قرار دهد و باشگاه فولاد که پیش از این هم اجازه حضور بازیکنانش در تست های پزشکی در اردوی امید را نداده بود به همین بهانه از حضور دو بازیکنش در اردوی امروز جلوگیری کرده است.
این مخالفت ها درحالی صورت گرفته که بیش از یک ماه است کادرفنی تیم امید در مصاحبه های مختلف تاکید کرده اند که به همکاری باشگاه ها با توجه به شرایط حساس تیم امید، امیدوار هستند و از سویی  فدراسیون فوتبال هم تاکید داشته هر باشگاهی بازیکنش را در اختیار تیم امید قرار ندهد بازیکنان محروم می شوند و باشگاه ها هم نمی توانند از حضور این بازیکنان در مسابقات لیگ استفاده کنند اما با همه این مسائل باز هم باشگاه ها بدون در نظر گرفتن شرایط تیم المپیک از تحویل بازیکنانشان به اردو خودداری کرده اند و با شرط و شروط می خواهند این بازیکنان را در اختیار حمید استیلی سرمربی تیم قرار دهند.
در حال حاضر بازیکنان پیکان و نساجی در اردو هستند و رضا شکاری به همراه محمدرضا آزادی از تیم تراکتور با تاخیر پروازشان از تبریز راهی تهران هستند تا به اردو ملحق شوند.
باید دید فدراسیون فوتبال در این شرایطی که هر دوره تیم امید با آن دست به گریبان می شود چه تدبیری دارد تا بیش از این تیم امید لطمه نبیند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز