تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
اولویت اول برای واگذاری استقلال و پرسپولیس اصلاح ساختار مالی این 2 شرکت فرهنگی و ورزشی است.
وضعیت استقلال و پرسپولیس در بازار فرابورس
به گزارش خبر24 ، عضو هیات عامل سازمان خصوصی‌سازی گفت: امیدواریم برنامه‌ای که هیات واگذاری مصوب کرده است، در موعد مقرر انجام گرفته و پذیرش را در بازار دوم فرابورس اخذ کرده و در شهریور ماه عرضه اولیه را انجام دهیم. وی افزود: اولویت اول برای واگذاری استقلال و پرسپولیس اصلاح ساختار مالی این دو شرکت فرهنگی و ورزشی است.


«ابوالقاسم شمس» در گفت‌وگویی اظهار داشت: در ادامه نشست‌های هفتگی خصوصی‌سازی که از نیمه دوم سال ۹۸ شروع شد، جلسه دیگری با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

وی افزود: اولویت اول برای واگذاری استقلال و پرسپولیس اصلاح ساختار مالی این دو شرکت فرهنگی و ورزشی است.

شمس خاطرنشان کرد: از مجموعه‌های ورزشی که به سرخابی‌ها داده شده است، ارزیابی مجدد صورت خواهد گرفت؛ در مورد علائم تجاری و برند‌های آن‌ها نیز همین امر صادق است.

عضو هیات عامل خصوصی‌سازی تصریح کرد: بعد از این اتفاقات گزارش توجیهی، افزایش سرمایه و مجمع عمومی فوق‌العاده برگزار خواهد شد تا سرمایه جدید ثبت و این دو باشگاه از ماده ۱۴۱ خارج شوند.

وی درباره حضور استقلال و پرسپولیس در بورس گفت: پیگری‌های موثری از سوی وزیر ورزش و جوانان و معاونین وی انجام می‌شود و امیدوار هستیم برنامه‌ای که هیات واگذاری مصوب کرده در موعد مقرر انجام و پذیرش را در بازار دوم فرا بورس اخذ کرده و در شهریور ماه عرضه اولیه را انجام دهیم.
منبع:رکنا
24-news.ir/vdcenz8w.jh8xei9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز