تاریخ انتشاردوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در جلسه امروز که به منظور بررسی اعتراض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون برگزار شد، تاجگردون حضور نداشت و گویا اسنادی هم به شعبه برای دفاعیات خود ارائه نکرده است.
نامه جدید معترضان به اعتبارنامه تاجگردون به شورای نگهبان
به گزارش خبر24، احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست امروز شعبه 12 مجلس، اظهار داشت: جلسه امروز این شعبه به منظور بررسی اعتراض تعدادی از نمایندگان مجلس بر اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران تشکیل شد.

وی افزود:‌ در این جلسه که با حضور 9 نماینده معترض به اعتبارنامه تاجگردون تشکیل شد نمایندگان به بیان دلایل خود به همراه اسناد موجود در خصوص اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون پرداختند.

نماینده مردم تهران در مجلس بر همین اساس گفت:‌ نمایندگان معترض طی نامه‌ای به هیأت رئیسه خواستار اختصاص زمان بیشتری برای رسیدگی اعتبارنامه تاجگردون شدند.

نادری ادامه داد: ما (معترضان به اعتبارنامه تاجگردون) همچنین مجددا نامه‌ای جداگانه‌ای به شورای نگهبان برای رسیدگی بیشتر به اعتبارنامه تاجگردون ارسال کردیم.

وی بر همین اساس اضافه کرد: بر اساس مذاکرات صورت گرفته هیأت رئیسه مجلس 5 روز کاری برای بررسی مجدد به نمایندگان معترض مهلت داد تا نسبت به اعتبارنامه این منتخب مجلس بررسی بیشتر صورت گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه غلامرضا تاجگردون در جلسه امروز حضور نداشت گفت: تا کنون اسنادی از سوی تاجگردون دال بر دفاعیات خود در برابر اعتراضات نمایندگان به شعبه 12 مجلس ارائه نشده است و وی در جلسه امروز هم برای دفاعیات حضور نداشت.
24-news.ir/vdcbfgb5.rhbs5piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز