تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان‌جنوبی گفت: مردم استان از ابتدای امسال تاکنون یک میلیارد تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک کرده‌اند.
کمک یک میلیاردی خراسان‌جنوبی‌ها برای بازسازی عتبات عالیات
به گزارش خبر24، موسی جوینده امروز، اظهار داشت: مردم خراسان‌جنوبی علی‌رغم شرایط اقتصادی و مشکلات فراوان در کمک به ستاد بازسازی عتبات عالیات همواره پیشقدم بوده و از استان‌های پیشرو کشور هستند.

وی با بیان اینکه مردم استان از ابتدای امسال تاکنون یک میلیارد تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک کرده‌اند، بیان داشت: کمک‌های امسال شامل ۶۰۰ میلیون تومان نقدی و ۴۰۰ میلیون تومان غیر نقدی است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان‌جنوبی با اشاره به میزان کمک‌های جمع‌آوری شده برای بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه، اعلام کرد: کمک‌‌های مردم استان به عتبات عالیات از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل که این میزان کمک ۷۵۰ میلیون تومان بود، ۳۳ درصد افزایش یافته است.

جوینده اعزام ۵۰۰ نیروی کار و خادم و ارسال طلا، سنگ و فرش را از جمله کمک‌های غیرنقدی استان به عتبات عالیات ذکر و مطرح کرد: شیوع کرونا هیچ خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده و ما برنامه‌های خود در این زمینه را با جدیت ادامه می‌دهیم.

وی با اشاره به خدمات‌دهی ستاد بازسازی عتبات عالیات در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا، مطرح کرد: ستاد بازسازی عتبات با تولید و توزیع رایگان چهار هزار بسته معیشتی، ۱۶۰ هزار ماسک و ۱۸۰ هزار دستکش در خدمت مردم بود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه مردم خراسان‌جنوبی سال گذشته سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به امر بازسازی عتبات عالیات اختصاص دادند، عنوان کرد: همچنین سالیانه ۶۰۰ نفر متخصص فنی برای بازسازی عتبات مقدسه به کشور عراق اعزام می‌شوند.
24-news.ir/vdcfxjd0.w6dttagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز