تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی از کشف ۳هزار و ۶۳۸تخته پتو و مقدار زیادی مواد غذایی خارجی قاچاق به ارزش ۳۵میلیارد ریال از یک انباری در جنوب شهر تهران خبر داد.
کشف ۳۵میلیارد کالای قاچاق در جنوب پایتخت
به گزارش خبر24، سرهنگ علی علیشاهی سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی کالای قاچاق در انباری واقع در شهرری، شناسایی محل انبار و اطمینان از وجود کالاهای قاچاق در دستور کار عناصر اطلاعاتی این پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: در پالایش‌های اطلاعاتی مشخص شد خبر صحت دارد و با هماهنگی قضائی مأموران پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی از داخل انبار ۳هزار و ۶۳۸تخته پتو و ۵هزار و ۵۷۴قلم مواد غذایی خارجی فاقد فاکتور و مجوزهای قانونی کشف کردند.

سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر ۳۵میلیارد ریال برآورد کردند، ابراز کرد: پس از هماهنگی با مراجع ذی‌صلاح اقلام کشف شده تحویل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران شد و متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گفت.
24-news.ir/vdcf1cd0.w6dt0agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز