تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: بانک‌ها مخالف اصلاح نظام بانکی هستند و مافیای مقابله با اصلاح نظام بانکی مانع تصویب این طرح در مجلس است.
بانک‌ها مافیای مقابله با «اصلاح نظام بانکی» هستند
به گزارش خبر24، در ادامه جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی وضعیت اقتصادی کشور سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم لنجان گفت: اقتصاد ایران دچار مشکلات جدی است که مانند سرطان ریشه دوانده است و موجب کوچک شدن سفره‌های مردم شده است.
وی با تاکید بر اینکه برای تحقق رونق و جهش تولید دولت باید از هزینه‌های غیرضرور خود بکاهد گفت: دولت نباید بر اساس شرایط عادی خرج کند. دولت همه مشکلات کشور را به تحریم‌ها و کارشکنی‌های ترامپ مرتبط کرده و از اقدامات زیربنایی و استفاده از ظرفیت‌های داخلی خودداری می‌کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس، تولیدکنندگان را رزمندگان جنگ اقتصادی خواند و گفت: تولیدکنندگان نیازمند حمایت عاطفی دولت و مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه سیاست‌های مجلس و دولت مانع رشد تولید شده گفت: تأمین نقدینگی یکی از الزامات تولید است ولی بانک‌ها در شرایط سخت اقتصادی تولیدکنندگان را یاری نمی‌کنند و حتی باعث از بین رفتن بخش‌های تولیدی فعال می‌شوند.

موسوی لارگانی تصریح کرد: بانک‌ها مخالف اصلاح نظام بانکی هستند و مافیای مقابله با اصلاح نظام بانکی مانع تصویب این طرح در مجلس است.
24-news.ir/vdcfccd0.w6dtmagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز