تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
معاون فروشگاهی شرکت شهروند به خدمت‌رسانی شبانه روزی و بی‌وقفه شرکت از ابتدای شیوع ویروس کرونا و خالی نبودن قفسه‌‌های فروشگاه علی‌رغم مراجعات چندین برابری اشاره کرد.
خدمت‌رسانی شبانه روزی فروشگاه‌های شهروند در روزهای کرونایی
به گزارش خبر24، غلامعلی پیرحبشی معاون فروشگاهی شرکت شهروند امروز  در خصوص موضوع تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ها اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا با توجه به آغاز آن از چین و صحبت‌های مطرح شده در دنیا قابل پیش بینی بود و پیشگیری‌هایی در این خصوص شکل گرفت.

وی افزود: شرکت شهروند تمام اقدامات لازم پیشگیرانه از قبیل تامین ملزومات بهداشتی و مواد ضدعفونی‌کننده به منظور مقابله با گسترش شیوع این بیماری و کمتر مبتلا شدن مردم را انجام داد و روزانه به صورت مداوم تمام سبدها با توجه به تماس بالای دست شهروندان با دستگیره آن‌ها ضدعفونی می‌شد.

استقرار تونل ضدعفونی در بعضی ورودی فروشگاه‌های شهروند

معاون فروشگاهی شرکت شهروند بیان داشت: علاوه بر تدارک ملزومات بهداشتی از قبیل دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده و همچنین استقرار تونل ضدعفونی در ورودی فروشگاه‌ها روزانه تمام سطوح فروشگاه‌های شهروند از جمله قفسه‌ها و یخچال‌ها با استفاده از زمان خلوتی فروشگاه‌ها ضدعفونی می‌شد.

پیرحبشی گفت: تمامی این اقدامات تا به امروز نیز ادامه دارد و شهروندان نیز با اطمینان خاطر خرید خود را در این مدت انجام دادند و اجازه وارد آمدن هیچ گونه خللی به تامین مایحتاج مردم داده نشد.

وی ادامه داد: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بابت این موضوع جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند و با توجه به تلاش برای نجات جان مردم از نظر بنده مقدس هستند و پس از این مراکز درمانی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای از جمله مجموعه فروشگاه‌های شهروند قرار داشتند.

معاون فروشگاهی شرکت شهروند خاطرنشان کرد: با آغاز شیوع این بیماری در کشور و برخی اخبار غیرموثق منتشر شده مبنی بر احتمال تعطیلی فروشگاه‌ها مردم نگران تامین مایحتاج خود بوده و حجم بسیار بالایی از مراجعات روزانه را در فروشگاه‌ها شاهد بودیم.

پیرحبشی گفت: در آن روزها همکاران در فروشگاه‌های شهروند در تمامی لحظه‌ها بدون یک لحظه استراحت در حال تامین، شارژ و تخلیه کالا بودند و تا حد زیادی نگرانی مردم را در این خصوص مرتفع کردیم.

وی ادامه داد: در این زمان چندین ماهه پرسنل شرکت شهروند در سلامت کامل قرار داشتند و خوشبختانه هیچ گونه مورد فوتی در این خصوص اتفاق نیفتاد و با نیت خوب که همانا خدمت‌رسانی به مردم بود کار را به پیش بردیم و خداوند متعال نیز در این مسیر ما را یاری کرد.

معاون شرکت مجموعه فروشگاه‌های شهروند گفت: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در تمام فروشگاه‌های شهروند پزشک مستقر شد و احیانا اگر کسی از پرسنل فروشگاه‌ها مشکوک به بیماری بود با پرداخت تمام هزینه پروسه درمانی و مراقبتی انجام می‌شد.

شرکت شهروند یار ۲۵ ساله مردم / در ایام کرونا قفسه‌های شهروند هیچ‌گاه خالی نبود

پیرحبشی اذعان داشت: شرکت شهروند خوشبختانه در طول عمر ۲۵ ساله خود همراه در کنار و کمک‌کننده به مردم  بوده و قفسه‌ها و شلف‌های فروشگاه‌های دیگر خالی شد اما قفسه‌های فروشگاه شهروند هیچ‌گاه خالی از کالا نشد.

وی با اشاره به تمهیدات شرکت شهروند در تامین کالاهای اساسی در زمان شیوع بیماری کرونا ادامه داد: شرکت شهروند با توجه به تهمیدات صورت گرفته از همان ابتدای اسفندماه نسبت به تامین و انبار کالا اقدام کرد و تمامی اقلام اساسی با لحاظ کردن چند برابری میزان فروش برای حداقل ۲ ماه در انبارها قرار گرفت و انجام این اقدامات با درایت مدیرعامل  شرکت شهروند مفید واقع شد.

معاون فروشگاهی شرکت شهروند بیان داشت: مردم شاهد خوبی برای این ادعا هستند که در هیچ مقطعی از از اول اسفند ماه ۹۸ تا به امروز با کمبود کالا در فروشگاه‌های شهروند مواجه نبودیم و در اواخر اسفندماه نیز در بازدید مشترک به همراه وزیر صمت وقت از فروشگاه شهروند بر این موضوع صحه گذاشته شد.

پیرحبشی اضافه کرد: با وجود موج بالای مراجعات فروش حدود ۵ برابری نسبت به روزهای عادی کمبودی در تامین کالا در هیچ زمینه‌ای با اتخاذ تمهیدات مربوطه و پیش بینی‌های صورت گرفته وجود نداشت.

وی افزود: مردم هیچ زمان نگران نباشند و برای سال جاری نیز اقداماتی در حال انجام است و در بخش کالاهای اساسی اگر افزایش قیمت نیز صورت گیرد برای

وی گفت: مدتی با قیمت گذشته کالاها توزیع شود که نوید بسیار خوبی برای شهروندان است و به طور مثال روغن به عنوان یک کالای اساسی برای یک سال با قیمت مصوب تدارک و تامین شده است.

اجازه افزایش قیمت کالاها در اسفندماه داده نشد

معاون شرکت شهروند تصریح کرد: در اسفند  گذشته و در اوج شیوع ویروس کرونا شرکت شهروند با تمام ظرفیت و پرسنل در خدمت شهروندان  بود و مدیرعامل شرکت شهروند در اسفندماه با توجه به سیاست‌های اتخاذ شده اجازه افزایش قیمت کالاها را نداد.

پیرحبشی اظهار کرد: گوشت ران گوسفندی که در بازار کیلویی ۱۱۰ هزار تومان بود به قیمت ۹۴ هزار تومان توزیع شد و در این میان با ادارات و سازمان‌های مختلف نیز جلسات و همکاری خوبی انجام شد.

وی ادامه داد: از اسفند نیز با توجه به احتمال عدم امکان خرید کالا در روز و با نیت کاهش نگرانی شهروندان، فروشگاه‌های شبانه روزی از ۲ فروشگاه به ۸ فروشگاه در نقاط مختلف شهر تهران افزایش یافت و با اطمینان خاطر در هر ساعتی از شبانه روز امکان خرید فراهم بود.

معاون فروشگاهی شرکت شهروند گفت: درکنار افزایش خدمت به شهروندان در جهت حفظ سلامتی پرسنل، به پرسنل در معرض خطر همچون دارای بیماری زمینه‌ای یا دارای کودکان زیر ۲ سال تا پایان اردیبهشت مرخصی با حقوق و مزایا داده شد.

پیرحبشی بیان داشت: ۲ رسالت مهم فروشگاه شهروند کاهش نگرانی مردم در تامین کالا و کنترل بازار است که در چند ماهه اخیر نیز این موضوع در دستور کار جدی از جمله در حوزه اقلام بهداشتی و ضدعفونی بود که شرکت شهروند هیچ‌گاه قیمت این اقلام را در آشفته بازار موجود افزایش نداد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فروشگاه‌ شهروند استمرار دارد/ در حوزه تامین کالا در ادامه سال ۹۹ مشکلی نخواهیم داشت

وی افزود: در ماه مبارک رمضان نیز تدابیر مهمی از سوی شرکت شهروند اتخاذ شد و به طور مثال خرما به قیمت هر کیلو ۲۴ هزار تومان با قیمت بسیار پایین‌تر نسبت به بازار توزیع شد.

معاون فروشگاهی شرکت شهروند اذعان داشت: برای ادامه سال ۹۹ و موج‌های احتمالی بعدی کرونا نیز به مردم این اطمینان خاطر داده می‌شود که هیچ گونه کمبودی در تامین کالا وجود نخواهد داشت و با تجربه چند ماه گذشته بسیار محکم‌تر و دقیق تر خدمات رسانی انجام خواهد شد.

پیرحبشی بیان کرد: در خصوص افزایش قیمت کالا شرکت شهروند هیچ‌گاه پیشقدم نخواهد بود و حتی در صورت مجوز وزارت صمت نیز ما از شرکت‌های تولید و تامین کالا به راحتی قبول نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: شرکت با توجه به تعهد اخلاقی خود سعی بر لحاظ منافع مردم در قیمت کالاها دارد و اولین نگاه شهروند رضایت در خرید بوده که از قیمت‌ و کیفیت منتج می‌شود و رضایتمندی مشتری در اولویت اول شرکت شهروند وجود دارد.

معاون فروشگاهی شرکت شهروند تصریح کرد: ارزش معنوی رضایت و اعتماد مردم برای شهروند بسیار بالاتر از ارزش مادی کالاها است و این اطمینان داده می‌شود که کیفیت، سلامت و قیمت مناسب کالاها همواره برای شرکت شهروند در اولویت بوده است.
24-news.ir/vdcbfwb5.rhbsapiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز