تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
رحمان احمدی، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: برای همه اهالی فوتبال رقم و شرایط قرارداد ویلموتس وحشتناک و عجیب بود
کی‌روش فقط یک مشکل بزرگ داشت
به گزارش خبر24، رحمان احمدی در ارتباط با صحبت‌های دراگان اسکوچیچ که عنوان کرده بود می‌خواهد الگوی کرواسی را در تیم ملی فوتبال ایران پیاده کند، اظهار داشت: در حال حاضر نمی‌توان اسکوچیچ را قضاوت کرد. باید ابتدا کار او را ببینیم. اگر او بخواهد الگوی کرواسی را در ایران پیاده کند، ابتدا باید ببیند ابزار آن را دارد یا خیر. اسکوچیچ باید بیاید و با توجه به بازیکنانی که دارد، پلن A و B تیم ملی را طراحی کند.

وی در ادامه در خصوص انتقاداتی که بر قرارداد مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی وارد می‌شود، تصریح کرد: رقم و شرایط قرارداد ویلموتس عجیب و غریب و وحشتناک است و اصلا مشخص نیست چگونه چنین قراردادی را با او بسته‌اند. اصلا فوتبال ما با ویلموتس چه دستاوردی داشت که لایق چنین قراردادی باشد؟

دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در پایان پیرامون دوران حضور خود در تیم ملی و سرمربی‌گری کارلوس کی‌روش پرتغالی، خاطرنشان کرد: سطح فنی کی‌روش مشخص بود و او نیازی به اثبات ندارد. من با او کار کردم. کی‌روش روی نیمکت تیم‌های بزرگ دنیا نشسته بود و دانش روز فوتبال را داشت. منتقدان او هم می‌دانند که از نظر فنی، سطح کار او خیلی بالا بود. مشکل کی‌روش این بود که حاشیه داشت و مدیران ما هم نتوانستند او را مدیریت کنند. کی‌روش اگر حاشیه نداشت، هنوز سرمربی تیم ملی بود.
24-news.ir/vdcbfsb5.rhbwapiuur.html
منبع : میزان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز