تاریخ انتشارپنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
رئیس و مسئولان فدراسیون جودو با معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، دیدار و گفت‌وگو کردند.
جلسه 4 ساعته مسئولان فدراسیون جودو با علی‌نژاد
به گزارش خبر24، آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو،  عصر روز گذشته چهارم تیر،  به همراه امیر ساعد وکیل ( رئیس کمیته حقوقی فدراسیون و وکیل پرونده جودو ایران در دادگاه حکمیت ورزش ) با مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، دیدار و گفت وگو کردند.

در این نشست که از ساعت 19  آغاز شد و تا ساعت 23 به طول انجامید و وکیل پرونده توضیحات کاملی از روند پرونده و آخرین وضعیت و شرایط ارائه کردند و آخرین لایحه  به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) با جزئیات کامل مورد بحث و  بررسی قرار گرفت و آخرین نقطه نظرات جهت تکمیل لایحه اعمال شد.

همچنین مقرر گردید،  جلساتی با سجادی، داورزنی و مجید زارعیان به عنوان شهود در پرونده جودو ایران با حضور وکیل این پرونده برگزار گردد تا لایحه نهایی برای ارائه به دادگاه آماده شود.

دادگاه حکمیت ورزش برای رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو ایران در خصوص تعلیق ناعادلانه از سوی فدراسیون جهانی، 26 شهریور برگزار خواهد شد و  آرش میراسماعیلی،  به همراه سجادی مشاور عالی رئیس کمیته ملی المپیک ، داورزنی معاون وقت وزیر ورزش و رئیس فدراسیون والیبال،  مجید زارعیان سرمربی تیم ملی و ساعد وکیل و دستیارش، به عنوان هیئت اعزامی ایران برای دفاع از حقانیت این رشته المپیکی و رفع تعلیق در این دادگاه حاضر خواهند شد.
24-news.ir/vdcjvae8.uqeo8zsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز