تاریخ انتشارجمعه ۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰
از توافق بیرانوند با آنتورپ ماه‌ها گذشته اما این بازیکن هنوز نتوانسته خودش را به بلژیک برساند. جالب اینکه او هفته گذشته با بلیت بلژیک راهی فرودگاه هم شد اما به‌دلیل نداشتن ویزای کار نتوانست ایران را ترک کند و خیلی زود به تمرینات پرسپولیس برگشت.
بیرانوند: بعد از ۶‌ماه به لیگ بهتری می‌روم
به گزارش خبر24به نقل از همشهری؛ همین اتفاق باعث شد تا شایعه منتفی شدن حضور بیرانوند در بلژیک رسانه‌ای شود، شایعه‌ای که دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس آن را تکذیب می‌کند.

  به خاطر اینکه ویزای کار نداشتی نتوانستی به بلژیک بروی؟

به هر حال گویا در اروپا برای شرکت در تمرینات هم باید ویزای کار داشت و این همان مسئله‌ای است که من را مجبور کرده تا فعلا منتظر ویزای کارم بمانم. پس از صادر شدن ویزای کار به بلژیک خواهم رفت تا در تست‌های پزشکی آنتورپ شرکت کنم.

  شایعه شده بود که قرار است یکشنبه به بلژیک بروی. این موضوع صحت دارد؟

من نمی‌دانم چرا چنین خبری منتشر شده چراکه من تازه به باشگاه آنتورپ نامه زده‌ام و قرار شده در روزهای آینده این مشکل ویزای کارم حل شود.

  شایعه احتمالی قطع همکاری با آنتورپ تا چه حدی جدی است؟

چنین چیزی اصلا صحت ندارد. باشگاه آنتورپ و به‌خصوص سرمربی تیم به من پیغام داده‌اند که منتظر حضور من در بلژیک هستند.

  پس فعلا دروازه‌بان پرسپولیس هستی.

واقعا از این اتفاق خیلی خوشحالم. من تا زمانی که در ایران هستم با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می‌کنم و امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم.

   فکر می‌کنی می‌توانی در بلژیک پیشرفت کنی و به اهدافت برسی؟

من با خودم قرار گذاشتم که بعد از 6‌ماه بازی در بلژیک به لیگ معتبرتری بروم و این را همه خواهند دید که این اتفاق می‌افتد. من انگیزه‌های زیادی برای رسیدن به هدفم دارم.
24-news.ir/vdcdx50x.yt0jk6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز