تاریخ انتشارجمعه ۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸
بازیکن سابق استقلال گفت: پیراهن استقلال تن هر کسی نمی‌رود، باید قدر پیراهن استقلال بازیکنان بدانند و توجه باشند در چه تیمی بازی می‌کنند.
بعضی بازیکنان استقلال نمی‌دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده‌اند
به گزارش خبر24، علیرضا نیکبخت‌واحدی  در خصوص شکست استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: درباره این بازی چه حرفی می‌توان زد؟ این داور برای استقلال هشت بار قضاوت کرده و ۲۰ کارت زرد و سه کارت قرمز داده است. وقتی سر یک تیم را می‌بُرند چه حرفی باید زد؟  
وی ادامه داد: من احترام زیادی برای شهر اهواز قائلم، چون استقلالی‌های زیادی در شهر هستند، اما با این همه امکانات ما مهم‌ترین صحنه بازی را ندیدیم. واقعا چرا کارگردانی به شکلی بود که صحنه درگیری منجر به اخراج علی کریمی را از دست بدهیم؟ این چه تصویربرداری بود که انجام دادند؟ واقعا جای تعجب دارد.

بازیکن پیشین استقلال افزود: فرهاد تعویض‌های تدافعی انجام نداد و به فکر گل زدن بود، اما متاسفانه اتفاق‌های بازی تمرکز را از تیم استقلال گرفت. به هیچ عنوان هم قبول ندارم که اعتراض‌های مجیدی باعث بهم ریختن ذهن بازیکنان استقلال شده باشد، مجیدی کار خودش را کرد و باید به او حق داد.
نیکبخت درباره عملکرد مجیدی عنوان کرد: فرهاد تنهاست. تمام مشکلات تیم روی دوش مجیدی است و باید به صورت واقعی از او حمایت کنیم. دیگر وقتش است در فوتبال یک خانه تکانی اساسی انجام شود تا از امثال مجیدی یا حتی یحیی گل‌محمدی حمایت شود؛ چون این مربیان سرمایه‌های فوتبال کشور هستند.
ملی پوش اسبق فوتبال کشورمان درباره کیفیت برخی بازیکنان تیم آبی‌پوش پایتخت افزود: بعضی از بازیکنان استقلال هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده‌اند. این پیراهن بر تن هر کسی نمی‌رود. باید قدر پیراهن استقلال بدانند و توجیه باشند در چه تیمی بازی می‌کنند.
وی در پایان افزود: استقلال در حال حاضر نیاز به آرامش و همبستگی دارد. از همین امروز عوامل باشگاه باید به فکر این باشند تا آرامش را به تیم تزریق کنند استقلال را با روحیه و شرایط بهتری برای ادامه مسابقات آماده کنند. 
 
24-news.ir/vdch-6ni.23n6kdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز