تاریخ انتشارشنبه ۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
پیشکسوت طناز باشگاه پرسپولیس در حالی که کنار کریمی، گل‌محمدی و پیروانی ایستاده بود، مجری محبوب تلویزیونی را صدا زد و گفت: «عادل‌جان این علی کریمی! تو هم که هستی و همین الان می‌توانیم هماهنگ کنیم ساکت هم بیاید و سه تایی یک مناظره تلویزیونی همین جا برگزار کنید و...»
عادل‌جان! همین جا با کریمی و ساکت مناظره کن
به گزارش خبر24، پنج‌شنبه گذشته و در پایان تمرین رسانه ورزش، عادل فردوسی‌پور با اهدای تابلو فرشی از کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال تقدیر کرد. علی کریمی که چندی پیش به دعوت تیم رسانه ورزش دقایقی سر تمرین دوستان و همکاران خبرنگار ما حضور یافته و پا به توپ شده بود، پنج‌شنبه گذشته به دعوت عادل فردوسی‌پور دوباره با اعضای این تیم رسانه‌ای ملاقات کرد. در این تمرین چهره‌هایی، چون یحیی گل‌محمدی، افشین پیروانی، رضا ترابیان، محمود کلهر، مسعود مرادی و... حضور به هم رساندند. افشین پیروانی با لباس شخصی به محل تمرین خبرنگاران رفته بود و ترجیح داد پا به توپ نشود، اما یحیی گل‌محمدی دقایقی همراه تیم رسانه ورزش بازی کرد که مصدوم شد! به محض اینکه سرمربی پرسپولیس مصدوم شد، علی کریمی خطاب به یحیی گل‌محمدی به شوخی گفت: «به بازی با پیکان که می‌رسی؟!» یحیی گل‌محمدی هم با لبخندی ملایم جواب شوخی همبازی سابقش را داد.

اما شاید یکی از شوخی‌های جالب روز پنج‌شنبه مربوط به مهرداد میناوند بود. پیشکسوت طناز باشگاه پرسپولیس در حالی که کنار علی کریمی، یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی ایستاده بود، مجری محبوب تلویزیونی را صدا زد و گفت: «عادل‌جان این علی کریمی! تو هم که هستی و همین الان می‌توانیم هماهنگ کنیم ساکت هم بیاید و سه تایی یک مناظره تلویزیونی همین جا برگزار کنید و...»

فردوسی‌پور و کریمی که آن مناظره تاریخی را با دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال در برنامه دیدنی و پرمخاطب «نود» برگزار کرده بودند به این شوخی حسابی خندیدند.

در پایان تمرین رسانه ورزش، فردوسی‌پور با اهدای تابلو فرشی که تصویر کریمی مربوط به بازی تاریخی ایران و کرواسی روی آن نقش بسته بود، از جادوگر فوتبال ایران تقدیر و قدردانی کرد.
24-news.ir/vdccsoqi.2bq418laa2.html
منبع : خبر ورزشی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز