تاریخ انتشارشنبه ۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
با حکم احمد سعادتمند یکی از بازیکنان پیشین باشگاه استقلال به عنوان مشاور فرهنگی مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد.
بازیکن مورد علاقه فردوسی‌پور معاون فرهنگی استقلال شد!
خبر24 -با حکم احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال سید حسین علوی به عنوان مشاور فرهنگی این باشگاه منصوب شد.
سید حسین علوی در سال‌های گذشته و در مقطعی کوتاه به عنوان بازیکن در این تیم حضور داشته است.

معاون فرهنگی استقلال، اما چهره‌ای آشنا برای طرفداران این باشگاه و البته عادل فردوسی‌پور است! او سیدحسین علوی‌مقدم نام دارد که در سال ۹۱ در استقلال حضور داشت. در دوران مربیگری مظلومی نام علوی وارد لیست شد و دیری نپایید که جنجال بزرگی به راه افتاد. خیلی زود رسانه‌ها او را بازیکن سفارشی معرفی کردند و...

در ادامه نوبت به عادل فردوسی‌پور رسید. او در شبی که پژمان منتظری را به برنامه اش دعوت کرده بود، از او پرسید خداییش علوی در حد استقلال است؟ پژمان هم گفت نه! بعد از او رسولی‌نژاد که گفته می‌شد معرف علوی بوده، روی خط برنامه آمد. او وقتی با سؤال عادل در این باره روبه‌رو شد گفت: «من معاون پارلمانی هستم و خیلی از نمایندگان مجلس دوست دارند، فرزندان‌شان را به من معرفی می‌کنند. من هم وقتی چنین درخواست‌هایی می‌رسد آن‌ها را به جواد زرینچه می‌دهم تا در کادر فنی طرح شود. این آقای علوی را هم انگار آقای مظلومی می‌شناختند و برداشته بودند. من ۲۰۰ نفر را تا به حال معرفی کردم...»

این ماجرا بازخورد زیادی داشت. حالا، اما علوی دوباره به صدر اخبار باز خواهد گشت. گویا در سفری که سعادتمند به مشهد داشته، مذاکرات صورت گرفته و مدیر استقلال حکم بازیکن سابق استقلال که البته اصلاً در این تیم بازی نکرد را برای معاونت فرهنگی باشگاه آماده کرده است.
منبع: خبر آنلاین
24-news.ir/vdcaownu.49no615kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز