تاریخ انتشاريکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: ابتدا از اینکه مجددا چرخه فوتبال به حرکت در می‌آید خوشحالیم و امیدوارم در کمال سلامتی بازی‌ها برگزار شود.
واکنش سرمربی گل گهر به شروع لیگ برتر
به گزارش خبر24، مجید جلالی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا از اینکه مجددا چرخه فوتبال به حرکت در می‌آید خوشحالیم و امیدوارم در کمال سلامتی بازی‌ها برگزار شود.

سرمربی گل‌گهر سیرجان در خصوص شرایط موجود کرونا و وضعیت برگزاری لیگ در این شرایط افزود: اگر بخواهیم توقع داشته باشیم که همه چیز در بهترین حالت قرار داشته باشد، قطعا امکان پذیر نخواهد بود؛ از اینکه مجددا بازی ها برگزار می‌شود خوشحال هستیم، فوتبال نیز باید یاد بگیرد که با این ویروس هم‌زیستی داشته باشد و به فعالیت خود ادامه دهد، امیدوارم بازی ها در کمال سلامتی انجام شود.
وی در خصوص اینکه میزان آمادگی تیم گل‌گهر سیرجان در چه حدی است، گفت: پیش از توقف بازی‌ها ما در بهترین شرایط بودیم، اینکه بعد از سه ماه و نیم تعطیلی توقع داشته باشیم میزان آمادگی تیم‌ها در بهترین حالت باشد اصلا درست نیست؛ تمام تلاشمان را انجام دادیم که آمادگی تیم مخصوصا در حوزه روحی بازگردد، نسبت به بازی‌های پیش رو بسیار امیدوار هستیم و با شجاعت به میدان می‌رویم، بازیکنان در شرایط خوب روحی به سر می‌برند و برای انجام دادن بازی‌های خوب و شاد کردن دل هواداران بسیار مصمم هستند.
 
24-news.ir/vdcc0sqi.2bqom8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز