تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش از استمرار لغو تمام اردوهای دانش‌آموزی که از ابتدای اسفند 1398 اعلام شده بود، خبر داد.
لغو تمام اردوهای دانش‌آموزی همچنان ادامه دارد
 به گزارش خبر24، علیرضا کاظمی معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: تمام اردوهای دانش‌آموزی که از ابتدای اسفند و همزمان با شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس لغو شده بود به دلیل استمرار شرایط کرونایی همچنان لغو خواهد بود.

وی از انجام مکاتباتی در خصوص این موضوع با معاونت تربیت‌بدنی و سلامت به‌عنوان دبیر ستاد مدیریت بیماری کرونا، خبر داد و افزود: با اعضای قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج و سپاه در خصوص آماده نمودن یادمان‌های راهیان نور اقداماتی صورت پذیرفته است که قرار است به‌محض آماده شدن مکان‌های فوق از طرف ستاد اعلام شود.

کاظمی تصریح کرد: با توجه به وضعیت هشدار یا قرمز اکثر مناطق غرب و جنوب کشور از جمله استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، خوزستان و... از سوی ستاد ملی مبارزه با کرولا، تعطیلی اردوها ادامه دارد.

وی با تأکید بر حفظ سلامتی دانش‌آموزان به‌عنوان اولویت اول آموزش‌ و پرورش، خاطرنشان کرد: تا اعلام نظر نهایی ستاد ملی مبارزه با کرونا، ستاد مرکزی راهیان نور و استان‌های میزبان همانند ماه‌های اخیر، اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی به تعویق افتاده است و ضروری است منتظر اعلام پروتکل‌های وزارت بهداشت باشیم.
24-news.ir/vdciqwar.t1a3y2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز