تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
سنگسار یک زن جنجال بزرگی برپا کرد و پلیس با پیدا شدن جنازه مثله شده زن جوان که بعد از سنگسار شدن رها شده بود به خانواده او رسید و عجیب اینکه پدر این زن سنگسار شده ادعا کرد او تصادف کرده است، اما پلیس خیلی زود پی برد زن جوان بخاطر قتل ناموسی سنگسار شده است.
سنگسار زن ۲۴ ساله +عکس
خبر24 - قربانی با جراحت‌های وحشتناکی که روی بدن و سرش نمایان بود تکه تکه شده و در کنار خیابان رها شده بود که پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد که مقتول در ابتدا با ضربات پی در پی سنگ به قتل رسیده و بعد با چاقو مثله شده است.


در پی کشف جسد و تحقیقات پلیس پدر مقتول در ابتدا مدعی شد که دخترش در اثر تصادف کشته شده، اما بعد با اعتراف به این قضیه که دخترش قربانی قتل‌های ناموسی شده مدعی شد که شوهر و برادرشوهرش دخترش طی درگیری و نزاع ناموسی او را سنگسار کرده و بعد با چاقو او را تکه تکه کردند.

با شکایت پدر مقتول به اداره پلیس و اعتراف به قتل دخترش توسط داماد و برادرش پلیس دو مرد را دستگیر و تحت بازجویی قرار داد.

در بازجویی دو مرد اعتراف کردند که این قتل به خاطر شرم و حیای ناموسی بوده و پس از این که متوجه شدند مقتول عفتش را لکه دار کرده تصمیم به سنگسار و قتل او گرفتند.

گفتنی است که دو متهم هنوز از جزئیات این پرونده اطلاعاتی ندادند، اما به زندان منتقل شدند تا تحقیقات انجام شود.
24-news.ir/vdcf0edm.w6dxjagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز