تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز نهضت همدلی مومنانه در قالب پوشش ایران همدل، از «عید غدیر خم تا پایان ماه صفر» برای کمک به مددجویان این سازمان خبرداد.
اعلام جزئیات پویش مؤمنانه «غدیر تا پایان ماه صفر»
به گزارش خبر24، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز نهضت همدلی مومنانه در قالب پوشش ایران همدل همگام با سایر دستگاه‌ها و نهادهای فعال از «عید غدیر خم تا پایان ماه صفر» خبر داد و گفت: در ماه مبارک رمضان سازمان بهزیستی پویش همدلی مومنانه برای کمک رسانی به عزیزان جامعه هدف سازمان در پیش گرفت که  الحمدلله با حضور مردم عزیز ایران اسلامی این پویش به انجام رسید.

وی افزود: در عید مبارک قربان نیز مقام معظم رهبری در فرمایشات خود تاکید کردند که در جریان این  پویش مومنانه که در آستانه ماه رمضان بود هموطنان به معنای واقعی کلمه کمک کردند از این رو باید این روند ادامه داشته باشد.

قبادی دانا بیان داشت: با  توجه به  تاکیدات  مقام  معظم رهبری بر ادامه روند کمک‌های  مردمی، سازمان بهزیستی در این مرحله نیز پویش همدلی مومنانه  در نهضت ایران همدل را از عید غدیر خم تا پایان ماه صفر آغار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه عنوان این پویش در چارچوب سیر همدلی مومنانه و در قالب نهضت ایران همدل شکل خواهد گرفت، تصریح  کرد:  این پویش با عنوان خاص  موضوع "کرامت علوی ، شور حسینی" در فاصله زمانی عید غدیر خم تا ماه محرم و همچنین ایام ماه صفر ادامه پیدا خواهد کرد.

 رئیس سازمان بهزیستی کشور هدف از راه اندازی این پویش را در راستای کمک‌های معیشتی برای جامعه هدف سازمان بهزیستی، تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت‌ افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان جامعه هدف سازمان بهزیستی و همچنین تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای عزیزان تحت پوشش این سازمان  که در مراکز نگهداری شبانه روزی معلولین و سالمندان در سطح کشور حضور دارند برای پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا وانجام  سایر تمهیدات لازم ذکر کرد.

وی ادامه داد:  با توجه به شرایط سخت اقتصادی، حضور مومنانه مردم عزیز ایران اسلامی در این پویش و در قالب نهضت ایران همدل می‌تواند همانند پویش قبلی باعث شود که هم  کمک‌ها سریع، دقیق و شایسته به جامعه هدف و افرادی که نیازمند هستند برسد و هم موجب شکل گیری  یک نهضت مردمی شود.

به  گفته قبادی دانا، به  طورقطع این کمک‌ها در جهت حفظ و ارتقاء سلامت عزیزان جامعه هدف با اولویتی که برای فعالیت‌های کاری سازمان بهزیستی وجود دارد هزینه خواهد شد. همچنین جهت توانمندسازی مددجویانی که مشغول به تحصیل هستند و طبیعتاً در ایام این پویش که مصادف با ماه مهر هم خواهد بود برای تهیه نوشته هزار و وسایل کمک آموزشی خصوصاً استفاده از وسایلی برای آموزش‌های مجازی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش کمک خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در قالب نهضت ایران همدل بتوان  پویش همدلی مومنانه سازمان بهزیستی را به خوبی پیش برد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور از هموطنان نیک اندیش خواست تا  کمک‌های خود را خود را به شماره ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵  یا # ۹* ۷* ۷۳۳* بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه پردخت کنند.

وی  یادآور شد: هموطنان می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود شامل نذورات، اقلام و یا جیره‌های خشک غذایی که در ماه محرم و صفر در نظر داشتند برای اطعام و نذورات  خود داشته باشند را به ادارات بهزیستی شهرستان‌ها و استان‌های سراسر کشور ارائه کنند تا در اختیار خانوارهای جامعه هدف سازمان بهزیستی قرار بگیرد.
24-news.ir/vdcfcjdm.w6dtvagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز