تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ماشین‌آلات سپاه و قرارگاه خاتم به کمک کشاورزان سیل‌زده منطقه هلیل رود رابر می‌آیند.
سپاه و قرارگاه خاتم به کمک کشاورزان سیل‌زده می‌روند
به گزارش خبر24،  سردار حسین معروفی در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده منطقه هلیل‌رود رابر اظهار داشت: سپاه خود را موظف می‌داند در مواقع بحران با یک حرکت جهادی به آسیب دیدگان خدمات‌رسانی کند و در همین راستا به مدت یک هفته با هماهنگی قرارگاه خاتم دو دستگاه بیل مکانیکی، یک‌دستگاه بولدزر، یک دستگاه لودر و یک دستگاه کمرشکن در این منطقه مستقر می‌شوند تا دسترنج کشاورزان بر باد نرود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: طی بازدیدی که امروز از منطقه سیل‌زده هلیل‌رود رابر داشتیم مشخص است که به دلیل سیل مسیرهای ارتباطی روستاهای این منطقه قطع، کانال‌های آبرسانی مسدود و باغات و درختان این منطقه دچار آسیب شده‌اند که اگر به‌زودی این مشکلات برطرف نشود کشاورزان و باغداران منطقه دچار ضرر و زیان فراوان خواهند شد.
وی با بیان اینکه این باغات و درختان امید و قوت زندگی کشاورزان منطقه هستند، گفت: سپاه وظیفه خود می‌داند با این حرکت و حرکت‌های مشابه به مردم به‌عنوان ولی‌نعمتان خود خدمات‌رسانی کند.
سردار معروفی خاطرنشان کرد: امیدواریم در این منطقه با حضور سپاه و موسسات زیرمجموعه با همکاری امام جمعه، فرماندار، فرماندهی بسیج و جهاد کشاورزی هرچه زودتر آب به منطقه و باغات کشاورزان برسد و نشاط و شادابی را در چهره مردم ببینیم.
 
24-news.ir/vdcaaony.49nww15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز