تاریخ انتشارجمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
پیشکسوت تیم استقلال گفت: استراماچونی دوست دارد به استقلال برگردد، اما قوانین لیگ این اجازه را به استقلال و استراماچونی نخواهد داد.
استراماچونی هم دوست دارد به استقلال برگردد
به گزارش خبر24، هادی شکوری در خصوص شرایط باشگاه استقلال اظهار داشت: استقلال در حال خرید بازیکن است که به نظرم باید در انتخاب بازیکنان بیشتر دقت کنند، نقل و انتقالات در فوتبال ما تبدیل به چشم و هم چشمی شده است و تیم‌ها بیشتر در رقابت با سایر تیم‌ها دست به خرید می‌زنند.

وی در خصوص خرید‌های این فصل استقلال تصریح کرد: الان دیگر مثل سابق نیست که فقط بازیکنان اسم و رسم‌دار وارد تیم‌های بزرگ شوند، بازیکنان فوتبال ما رشد کرده‌اند و به نظرم استقلال هم خرید خوبی تا به اینجا داشته است و امیدوارم بازیکنان کلیدی این تیم هم تمدید کنند.

مدافع سابق استقلال درباره استعفای مجیدی عنوان کرد: هم مدیریت و هم مجیدی می‌توانستند با درایت‌تر عمل کنند و تصمیم بهتری بگیرند، چون قطعا این استقلال است که از این حواشی ایجاد شده ضربه می‌خورد، باید قبول کنیم این تیم این روز‌ها آرامش ندارد.

شکوری در خصوص انتخاب نامجومطلق به عنوان سرمربی موقت استقلال تصریح کرد: این بهترین تصمیمی بود که مدیریت استقلال گرفت؛ چون نامجومطلق با تفکرات مجیدی آشنا است و در این چند بازی آسیا می‌تواند به تیم کند و امیدوارم استقلال نتایج خوبی در آسیا بگیرد.

وی در پایان در خصوص بازگشت استراماچونی هم گفت: به نظرم استراماچونی دوست دارد به استقلال برگردد، اما قوانین لیگ این اجازه را به استقلال و استراماچونی نخواهد داد.

 
24-news.ir/vdccioq0.2bqx48laa2.html
منبع : میزان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز