تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
هافبک خبرساز این روزهای استقلال عصر جمعه با حضور در محل تمرین آبی ها کنار سایر اعضای تیم تمرین کرد اما بعید است این تمرین به سفرش به قطر منجر شود.
علی کریمی با استقلال تمرین کرد
به گزارش خبر24، کاروان استقلال در حالی به قطر سفر کرده که تعداد زیادی از اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم ویزای حضور در قطر را دریافت نکردند و هنوز نتوانستند به این کشور بروند.


از این رو کادرفنی استقلال تصمیم گرفت برای اینکه نفرات باقیمانده از شرایط جسمانی دور نمانند، امروز زیر نظر پوریا جراحی مربی بدنساز جدید این تیم تمرین سبکی را برگزار کنند. این تمرین امروز با حضور برخی نفرات جامانده از سفر به قطر برگزار شد اما یک نکته مهم داشت.

 

علی کریمی هافبک خبرساز این روزهای آبی ها در محل تمرین حضور یافت و همپای استقلالی ها تمرین کرد. با اینکه گفته می شد جدایی علی کریمی از جمع آبی ها قطعی شده و او خودش نیز تمایل به ادامه حضور ندارد اما کریمی امروز به محل تمرین رفت. او اما امروز هیچ شباهتی به بازیکنان استقلال نداشت. نه لباس هماهنگ تیم را برتن کرد و نه در تمرینات گروهی حضور داشت.

 
البته همین که کریمی در کنار سایر بازیکنان استقلال حضور یافت خیلی ها را امیدوار کرد که او از تصمیمش برای جدایی گذشته اما فعلا چنین اتفاقی نیفتاده است. کریمی در محل تمرین وقتی با سوال بازیکنان و سایر اعضای تیم درباره حضورش در قطر برای بازی های باقیمانده لیگ قهرمانان مواجه شد صراحتا اعلام کرد قصدش انجام تمرین بوده تا آمادگی جسمانی اش را از دست ندهد و همراه نفرات باقیمانده به قطر نمی‌رود.

 

کریمی پیش از این نیز به مسئولان باشگاه اعلام کرده بود در دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا نمی کند و بعد از این رقابت‌ها درباره وضعیتش تصمیم می گیرد اما حضور امروزش در تمرین این مساله را ایجاد کرده که احتمال دارد برای کمک به آبی ها هم که شده به قطر برود.


مساله مهم حالا این است که شاید حضور آقای خاص استقلال در محل تمرین این تیم چراغ سبزی برای آینده او در استقلال باشد. آبی‌ها حالا می‌توانند به تمدید قرارداد کریمی هم فکر کنند و درصدی برای ماندن این ستاره محبوب قائل شوند.

 
24-news.ir/vdcgtz9t.ak9q74prra.html
منبع : ورزش 3
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز