تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
جهانگیری گفت: افرادی که سابقه انقلابی و مسئولیت دارند و وظیفه‌شان این است که به مردم خدمت کنند و از بیت المال حقوق دریافت می‌کنند و مناصب مختلفی را نیز اشغال کرده اند به جای اینکه در شرایطی که مردم در گرفتاری، سختی و فشار هستند فکر حل مشکلات باشند، نمک به زخم ها می پاشند و به پمپاژ سخنان منفی در جامعه اقدام می کنند.
شکوائیه جهانگیری از اشغال برخی مناصب نظام!
به گزارش خبر24 به نقل از مشرق، اسحاق جهانگیری، معاون اول اصلاح‌طلب رئیس‌جمهور روحانی به تازگی در اظهاراتی که سایت جماران آنها را منتشر کرد، گفته است:‌ گاهی تأسف می خورم کسانی که کمترین اطلاعی از عملکرد و اقدامات دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی ندارند در خصوص این اقدامات در جامعه اظهارنظر می کنند. سبقت گیری از یکدیگر در پمپاژ ناامیدی و یأس در جامعه زیاد شده است.

او تصریح می‌کند: اینکه شرایط جامعه را سیاه و آینده را تیره و تار نشان دهیم، چه نفعی برای کشور دارد؟ و کدام مشکل را حل می کند؟ ممکن است با فردی مخالف باشیم. آیا باید به دلیل مخالفت با آن فرد کاری کنیم که مردم ناامید شوند و نسبت به کشور و آینده خود مأیوس باشند.

*آقای جهانگیری و دوستان ایشان در ستاد دولت در چاه ویلی افتاده‌اند که خودشان با دستان خودشان حفر کرده‌اند.

چه کسی جز آقای جهانگیری در زمان نعمت پراید 30 میلیون تومانی می‌گفت کشور در "شرایط ته درّه" است؟

یا چه کسی گفته بود: "خزانه خالیست"؟

و ایضا جهانگیری بود که در قبال دولت پیشین گفت بزرگترین فسادهای قرن در دولت گذشته رخ داده.

اکنون نیز همین سیاه‌نمایی‌های منتج به فتنه اقتصادی که کار کشور را به دو فتنه دیماه 96 و آبان 98 و ایضا به پراید 100 میلیونی رساند؛ مثل دو وزنه بزرگ به پای دولت بسته شده‌اند و آقایان ستاد دولت هرچه بیشتر دست و پا بزنند؛ بیشتر در این عمق فرو خواهند رفت.

راه چاره هم حمله به دیگران و یا فرافکنی نیست چه اینکه این ستاد مشترک دولت و اصلاحات بود که با پاشیدن نمک به زخم مردم عملا مناصب دولتی را اشغال و "سیاه‌نمایی" را به سکه رایج بازار ایران تبدیل کرد!

بلکه راه چاره آنست که اولا از تمام آن حرف‌های غلط عذرخواهی کنند، یک بار برای همیشه در قبال سیاه‌نمایی ژن درمانی کنند و سه دیگر اینکه در کنار گردن نهادن به راهبردهای مشفقانه‌ای مثل "ضرورت نظارت بر قیمت‌ها" به بیان دستاوردهای کشور روی بیاورند.

اگر آقای جهانگیری مرد این میدان است که بسم‌ا... و اگر هم نیست باید که به قعر حفره سیاه‌نمایی و بی‌کارنامگی که خود با دست خودش کنده عادت کند.

کما اینکه انزوای سیاسی او پس از انتخابات سال 96 هم ثمره همین سیاه‌نمایی و بی‌کارنامگی است.

طی سال‌های گذشته بارها این سؤال را پرسیدیم که چرا نام اعضای ستاد مشترک دولت و اصلاحات در ردیف اول فهرست سیاه‌نمایان می‌درخشد؟!

پاسخ این سؤال هنوز هم می‌تواند کلید حل معماهایی مثل گرانی و مثل درصد احتمال تکرار آبان 98 باشد!
24-news.ir/vdcb08ba.rhb8gpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز