تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
با اعلام روزنامه «رکورد» پرتغال، قرارداد ۱۷۰ هزار یورویی شهریار مغانلو مهاجم ایرانی با باشگاه سانتاکلارا پرتغال هفته بعد امضا می‌شود.
قرارداد مهاجم مدنظر پرسپولیس با «سانتاکلارا» به زودی امضا می‌شود
به گزارش خبر24، روزنامه رکورد پرتغال درباره آخرین وضعیت شهریار مغانلو مهاجم ایرانی تیم فوتبال پیکان و انتقالش به تیم سانتاکلارا پرتغال نوشت:

«شهریار مغانلو اوایل هفته آینده به عنوان خرید جدید سانتاکلارا معرفی خواهد شد. مذاکرات به مدت دو ماه ادامه داشته است و مغانلو دومین بازیکن گلزن برتر در لیگ برتر ایران بوده است.

همانطور که روزنامه رکورد در تاریخ ۳ سپتامبر فاش کرد، قرارداد ۱۷۰ هزار یورویی به مغانلو ارائه شده است. مغانلو فصل قبل در ۱۴ بازی، ۱۳ گل برای پیکان به ثمر رساند.

این مهاجم در سن ۲۵ سالگی به دنبال اولین تجربه خود در فوتبال اروپا است. مغانلو بعد از موفقیت مهدی طارمی که از ریوآوه به تیم پورتو منتقل شد، به دنبال راه هموطن خود است. او در حال حاضر در سانتاکلارا با تیاگو سانتانا و کریزان رقابت خواهد داشت.»

به گزارش خبرنگار مهر، مغانلو از جمله بازیکنانی بود که مدنظر باشگاه پرسپولیس قرار داشت ولی به گفته گرشاسبی مدیرعامل وقت باشگاه پیکان، مغانلو با پرداخت ۴۰ درصد از حق انتقالش می تواند از این تیم جدا شود. حالا با اعلام روزنامه رکورد، باید منتظر اعلام خبر توافق قطعی و نهایی مغانلو با سانتاکلارا از روز دوشنبه این هفته باشیم.

24-news.ir/vdcbs8ba.rhb88piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز