تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت: اگر قرار است استراماچونی به ایران بازگردد خودم برای پیشواز به فرودگاه امام خمینی (ره) می‌روم و وکیل او می‌شوم.
اگر راست می‌گویید مدارک مذاکره با استراماچونی را منتشر کنید
به گزارش خبر24، صادق درودگر مسئول کمیته اقتصادی سازمان لیگ که مدتی است درگیر ماجرای استراماچونی شده و برخی هواداران استقلال هم به تلفن همراه او پیامک‌هایی ارسال می‌کنند، در این باره اظهارنظر کرد که بخش‌هایی از مصاحبه او را می‌خوانید.

* بعضی از هواداران استقلال محترمانه با من صحبت کردند و حق آنهاست که به آنها راست بگوییم نه دروغ.  مدیرعامل باشگاه استقلال اخبار را به صورت کامل به هواداران ارائه دهد که وقتی به سفرهای ترکیه و اروپا رفتند هیچ خبر و عکسی از اروپا به هواداران مخابره نشد. که مصداق این شعر حافظ است که "خوش بود گر محک تجربه آید به میان، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد".
* دنیای نقل وانتقالات وقتی دو سایت خبر را می‌زنند که فلان مربی یا بازیکن را به تیم می‌آوریم که با این اخبار، سعی در بازارگرمی دارند.  بهتر است ایمیلی که استراماچونی به باشگاه استقلال زده است، را مدیران این باشگاه انتشار دهند و به مردم راستش را بگویند.
* مدارک را در اختیار مردم نمی‌گذارند و با فرافکنی و شلوغ کاری می‌خواهند هواداران را سر کار بگذارند. استقلال وقتی با مجیدی توانست دو مقام نایب قهرمانی را به دست بیاورد، خبر می‌دهند که مدیرعامل در اروپا با استراماچونی در حال مذاکره است. در این مذاکرات، بازیکنان، مربیان و کادر فنی هیچ اطمینان و امیدی به آینده خود ندارند و یا اصلا انگیزه‌ای برای بازی کردن برای آنها می‌ماند؟
* برنامه‌ریزی مدیران باشگاه استقلال برای برداشتن فرهاد مجیدی بود. با ۴۰ سال سابقه مدیریت در ورزش بازتاب عملکرد این مدیران نشان می‌داد که قرار بود چه اتفاقی رخ دهد.
* اگر قرار است استراماچونی به ایران بازگردد خودم برای پیشواز به فرودگاه امام خمینی (ره) می‌روم و وکیل او می‌شوم. در حال حاضر ۸۰ و خورده ای پرونده بدهکاری  با مبلغی ۴۵ میلیون یورویی در فیفا از فوتبال ایران وجود دارد که این نشان از عدم مدیریت در فوتبال ایران است.
* وکیل استراماچونی به باشگاه استقلال نامه داده است که ابتدا باید یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو را به استراماچونی بدهید و سپس وزیر نامه بدهد که قانون عدم حضور مربیان خارجی در ایران ملغی است و سپس نماینده استراماچونی به قطر خواهد آمد و با باشگاه استقلال با قیمت جدید مذاکره خواهد کرد. پس بهتر است تمام مدارک و ایمیل استراماچونی را منتشر کنید.
24-news.ir/vdchwznk.23nzxdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز