تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
تحلیلگر نظامی معروف صهیونیست در یک روزنامه عبری نوشت: سید نصرالله نقطه ضعف اسرائیل را خوب می‌داند و از نگه‌داشتن ما در حالت آماده‌باش لذت می‌برد.
سید نصرالله نقطه ضعف اسرائیل را خوب می‌داند
به گزارش خبر24، «آلون بن دیوید» تحلیلگر نظامی صهیونیست در روزنامه عبری «معاریو» نوشت که ساکنان جبهه شمالی صهیونیست‌ها شکایت دارند که چرا دیگر نظامیان و گشت‌های ارتش رژیم اسرائیل را در مرزها نمی‌بینند.

این تحلیلگر صهیونیست گفت که در شعبه اطلاعات اسرائیل سؤال‌ می‌شود که اسرائیل چگونه در سوریه ضربه می‌خورد و «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله همواره سیگنال‌هایی ارسال می‌کند مبنی بر اینکه هیچ ضربه‌ای بدون پاسخ نخواهد ماند.

وی ادامه داد: این امر نقطه ضعف اسرائیل را مشخص می‌کند و ما از پاسخ دادن به حملات منصرف می‌شویم؛ درحالی که حزب‌الله از نگه‌داشتن ما در حالت آماده‌باش لذت می‌برد.

  
بن دیوید در ادامه تصریح کرد که ساکنان جبهه شمالی از اینکه چرا نظامیان و گشت‌های ارتش در مرزها نیستند شکایت دارند و احساس می‌کنند که امنیتشان در خطر است.

وی در ادامه صحبت‌های خود در روزنامه صهیونیستی معاریو اعلام کرد: در حالی که اسرائیل تهدید می‌کند که هرگونه ضربه به ارتش٬ با مورد هدف قرار دادن زیرساخت‌های لبنان پاسخ داده می‌شود٬ اما نصرالله همچنان تأکید می‌کند که تعرض به یک عنصر حزب‌الله٬ با پاسخی قاطع همراه خواهد بود.
24-news.ir/vdca66ny.49n6y15kk4.html
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز