تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
عده معدودی از سلبریتی‌ها نظیر تهمینه میلانی، ترانه علیدوستی، نگار جواهریان و... بار دیگر با انتشار نام نوید افکاری تلاش کردند در موج سازی بعد از اجرای حکم او نیز شراکت کنند.
سلبریتی‌های ناراحت از اعدام یک قاتل! +تصاویر

به گزارش خبر24 به نقل از جهان نیوز، روز گذشته نوید افکاری به جرم قتل کارمند سازمان آب شیراز به دار مجازات آویخته شد و تلاش های رسانه های ضدانقلاب و برخی سلبریتی ها در داخل که سعی در سیاسی جلوه دادن این پرونده داشتند، در ناکامی به پایان رسید.  بعد از اجرای حکم قصاص افکاری، بخش عمده سلبریتی ها دیگر حاضر نشدند به این موضوع واکنش نشان دهند اما عده معدودی از آنها نظیر تهمینه میلانی، ترانه علیدوستی، نگار جواهریان و... بار دیگر با انتشار نام نوید افکاری تلاش کردند در موج سازی بعد از اجرای حکم او نیز شراکت کنند و پرونده خود را سیاه تر کنند. در ادامه نمونه هایی از واکنش سلبریتی ها بعد از اجرای حکم قصاص افکاری را خواهید دید:

 

مهناز افشار
 

ترانه علیدوستی
 

نگار جواهریان (همسر رامبد جوان)
 

تهمینه میلانی


جان کلام!

به گزارش خبر24، به نظر می رسد افرادی که به نام هنر و هنرمند در واقع نام هنر را به قهقرا برده و مایه ننگ هر هنرمند متعهد و وطن دوست و مسلمانی هستند، هر از گاهی سر از لاک بی غیرتی و بی تفاوتی خود نسبت به واقعیات و حقیقت ها بر آورده و برای اینکه از اذهان فراموش نشوند به گفتن برخی نظرات غیر منطقی و غیر کارشناسی و در غیر از حوزه تخصصی و سواد خود بسنده کرده و تلاش دارند عقده های درونی ناشی از سرخوردگی های اجتماعی خود را که حاصل نگاه غرب پرستانه و سبک زندگی غربی آنهاست، را گره گشایی کرده و به قول معروف سری از بین سرها درآورند. 

این دسته از افراد که در واقع غیرت، هویت ملی و اصالت دینی شان را از دست داده و اغوای سرزمین آمال شان در اروپا و آمریکا هستند، یکبار با تبلیغ داروهای غیر مجاز و حتی مرگ آور ، یکبار با ترویج فرهنگ سگ بازی و گربه دوستی و نگهداری انواع جانورهای مختلف در خانه عقده گشایی می کنند، یکبار با تبلیغ لوازم آرایشی و بهداشتی خطرآفرین و یا بی خاصیت و بدون مجوز و باری دیگر با ورود به حیطه هایی که از سواد اندک و فهم سیاسی شان خارج بوده و کمترین آگاهی نسبت به آن را دارند، خودی نشان داده و اظهار فضل های ناآگاهانه و یا بعضا مغرضانه و معاندانه و همسو با خط فکری منحرف دشمنان ایران و اسلام بیان می کنند که همه اینها حاصل عدم درک واقعیاتی است که در جامعه می گذرد. 

آنچه مسلم است این گونه افراد به دلیل عدم تحقیق و تفحص جدی و پیگیری آگاهانه و دقیق و پرس و جوی میدانی برای یافتن ریشه مشکلات و مسائل پدید آمده ، صرفا به دلیل مواضع اعلام شده در تیتر رسانه های خارجی و نظرات افرادی که در رأس تیم مغرض و کینه توز ضد ایرانی و ضد اسلامی هستند، بدون تحقیق و تفکر و کاملا سطحی نگرانه و دقیقا همسو با بیگانگانی که جز به نابودی ایران و ایرانی فکر نمی کنند، شده و در واقع زبان گویای ترامپ و نتانیاهو و سایر دشمنانی می شوند که ریشه اصلی و حقیقی تمامی مشکلات ما هستند. 

نمونه بارز این اظهار نظرهای مغرضانه و همسو با دشمن، همسویی با دشمنان در بحث اعدام قاتل شرور نوید افکاری و حمایت از تروریست ها و قاتلان دیگر شروری است که دستان پلیدشان آلوده به خون مردان و زنان مظلوم این سرزمین است. اینان حتی لحظه ای به خود اجازه نمی دهند خود را به جای داغدیدگانی بگذارند که قربانی شرارت این قاتلان وقیح و جنایتکار شده اند، حمایت اشخاص معلوم الحالی چون مهناز افشار از تروریست ها و اشرار را در وضعیت فعلی شان می توان یافت چراکه خانه آمال و آرزوی های این چنین اشخاصی قرار گرفتن در فضای برهنگی و فرهنگ منحط غربی است که اکنون به آن رسیده و یا در صدد رسیدن به آن هستند. 

جای تأسف دارد این دسته اشخاص که تمام بودن خود و شهرت شان را از وجود همین مردم خونگرم و مهربان و هنر دوست و متعهد دارند، اکنون به نوکری و مجیزگویی اربابان خارجی شان مشغول شده و برای گذران زندگی سراسر ننگ خود، سر در آخور دلارها و پول های کثیفی دارند که اجنبی به آنها داده و یا وعده می دهد. 

امید است آن دسته از افراد ناآگاه که خود را هنرمند و صاحب نظر و کارشناس و فیلسوف در همه عرصه ها می پندارند، به خود آمده و تا زمان باقیست به اشتباهات خود پی برده و به آغوش مردم فهیم و مهربان ایران بازگردند چون ملت ایران ثابت کرده اند در مهربانی و بخشش در تمام دنیا سرآمد و پیشتازند. اگرچه حساب معدود سلبریتی هایی که خیانت و خباثت وجودشان را فرا گرفته و جز به عداوت با انقلاب و دین نمی اندیشند جدا بوده و بهتر است این دسته افراد خود را همانند همکار و همتفکرشان؛ گلشیفته فراهانی در آغوش غربی ها انداخته و به آمال درونی شان در این راستا برسند و مردم ایران را از شر وجود منحوس و سراپا ننگ خود رها نمایند. 

پر واضح است مردم فهیم و آگاه و انقلابی ایران در برهه های مختلف و در آزمون های مکرر همواره سربلند و هوشیار بوده و در شناخت مسیر حق، همیشه با بصیرتی ژرف و درک صحیح مسائل، مسیر پیشرفت و بالندگی را طی کرده و قطعا جریانات انحرافی و فاسد با وجود این بصیرت و ولایت مداری راه به جایی نبرده و ناگزیر از شکست و درماندگی و نابودی هستند.

انتظار می رود - اگرچه از دولت بیخیال فعلی این انتظار بعید است - متولیان فرهنگ و هنر کشور علی الخصوص در تشکیلات دولتی که در سالیان اخیر موضع بی تفاوتی و انفعال در خصوص گستاخی ها را پیش گرفته اند و یا شاید به نوعی با انفعال خود، حامی و هم فکر این افراد هستند، در جهت ارشاد واقعی و فهماندن سلبریتی های ناآگاه اقدام کرده و همچنین برخورد با مغرضان و معاندان و عاملان نفوذی دشمن در داخل را در دستور کار خود قرار دهند. 
 
24-news.ir/vdcjmtex.uqevmzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز