تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳
اشرف بروجردی با فرافکنی و فرار به جلو و قبول ناکارآمدی دولت گفت: کار سختي است و من فکر نمي‌کنم اين مردم ديگر مردمي باشند که بخواهند مثل قبل اعتماد داشته باشند ولي با گفت‌وگو مي‌توان بخشي از مشکلات آنها را حل کرد.
 بخش بزرگی از مشکلات کشور به خاطر کارشکنی تندروهاست!!

به گزارش خبر24 به نقل از جهان نیوز، اشرف ‌بروجردي، فعال سياسي اصلاح‌طلب و نماینده روحانی در شورای فرهنگی زنان و خانواده مدعی شده است: «بخش بزرگي از مشکلات فعلي به گردن سنگ‌اندازي‌ها و کارشکني‌هاي نيروهاي تندرو درون کشور است.» پیش تر هم بروجردی به عنوان یکی از منصوبان رئیس دولت مدعی تدبیر طلبکارانه از این اظهارات بامزه بر زبان آورده بود و با بیان اینکه براي دولت کاری ندارد که مرتب کارنامه‌اش را به رخ بکشد(!) گفته بود «نوع تعامل ما با کشور‌های ديگر اقتصاد را بيمار کرده است».

بخش های مهم اظهارات بروجردی را در ادامه خواهید خواند:

*کار سختي است و من فکر نمي‌کنم اين مردم ديگر مردمي باشند که بخواهند مثل قبل اعتماد داشته باشند ولي با گفت‌وگو مي‌توان بخشي از مشکلات آنها را حل کرد.

*مردم بايد حس کنند کساني هستند که مي‌توانند آنها را نمايندگي کنند و حرف مردم را مي‌شنوند و با ديدگاه و تفکر آنها همسو هستند.

*برخي در شرايط فعلي سعي دارند تمام تقصيرات را به گردن دولت بيندازند، در واقع از زماني که بحران‌ها در کشور شدت گرفت و تحريم‌ها از هر سو مردم را تحت فشار قرار دادند قصه چه کسي بود و من نبودم در کشور آغاز شد و هرکسي سعي داشت تقصير را به گردن ديگري بيندازد. اين در حالي است که مردم بيش از شناسايي مقصر نياز به حل مشکلات و بحران‌ها دارند.

*در اين ميان کساني هستند که به‌عنوان افراد هميشه در صحنه تمام تقصيرات را به گردن دولت انداختند و براي پوشاندن خطاهاي خود دولت را در معرض نقد قرار دادند، اما اين افراد مي‌دانند بخش بزرگي از مشکلات فعلي به گردن سنگ‌اندازي‌ها و کارشکني‌هاي نيروهاي تندرو درون کشور است.

سخنی با خانم بروجردی

به گزارش خبر24، همان گونه که بر آحاد مردم فهیم ایران اسلامی ثابت گردیده است، سیاسی کاری و عدم کارآیی عملی از ویژگی های بسیاری مجموعه های دولت روحانی است. علی الخصوص که اگر به مجموعه تحت مدیریت اشرف بروجردی نیز نگاه کارشناسانه بیاندازیم، شاهد کمترین کارآمدی و خلاقیت در کارها و انبوه شعارهای بر زمین مانده و انفعال جدی در این حوزه هستیم. 

باید به این خانم اصلاح طلب و حامی دولت ناکارآمد جناب روحانی گفت که مشکلات کشور نه به خاطر کارشکنی منتقدان - که از نظر ایشان تندرو تلقی می شوند - بلکه به دلیل عدم کارآمدی و کارآیی و بی توجهی و رها کردن بازار و کارشکنی دولتی ها در اموری است که منجر به اختلال در اقتصاد و تورم بالا و گرانی های لجام گسیخته در جامعه شده است.

این فرد حامی اصلاح  طلبان باید بداند که اگر اعتمادی از سوی مردم نمانده به دلیل وعده های توخالی و شعارهایی است که برای جلب رأی داده شد اما تا الان که 7 سال از عمر این دولت می گذرد کماکان اندر خم یک کوچه ایم. ایشان باید بداند که عامل سلب اعتماد مردم عملکرد نامطلوب دولت اصلاح طلبان و مدعیان دفاع از حقوق مردم  و هم عقیده های خود ایشان است. جریانی که همواره از مردم دم زده و هزینه می کند و در مقابل بیشترین ضربه و آسیب را به همین مردم و به ویژه اقشار آسیب پذیر زده است.

سرکار خانم بروجردی؛ گرانی سرسام آور و لحظه ای ، تورم کنترل نشده ، مسکن لجام گسیخته ، افزایش جهش وار نرخ ارز ، آشفته بازار خودرو ، واردات بی رویه ، تعطیل شدن بسیاری واحدهای تولیدی ، بیکاری ، افسار گسیختگی در حوزه عفاف و حجاب و هنر و سایر حوزه هایی که همگان بر آن اشراف دارند، حاصل عملکرد 7 ساله دولت مطبوع و مورد پسند و حمایت شماست. 

حال پس از گذشت 7 سال ناکارآمدی و انفعال و بی توجهی به مردم و مشکلات آنها و رها کردن اوضاع که نتیجه ای جز وضع حال جامعه را نداشته، تازه به فکرتان خطور کرده با گفتگو می توانید بخشی از مشکلات را حل کنید؟!!

سرکار خانم بروجردی شما در حوزه کارتان در کتایخانه عمومی و شورای زنان و خانواده چه گلی بر سر افراد تحت حمایت در حوزه کاریتان زده اید که اکنون حامی حقوق مردم شده اید؟! 

خانم طرفدار اصلاحات آیا هم تفکران شما در دولت اصلاح طلبان در این مدت 7 سال شنوای حرف مردم بودند که حالا دم از شنیدن درد دل مردم می زنید؟!

خانم بروجردی شما که بحث بحران و تحریم را مطرح می کنید آیا نمی دانید هم مسلک ها و هم تفکران شما نامه به اربابان آمریکایی خود نوشتند و تقاضای تحریم ایران را دادند؟ آیا نمی دانید همین تئورسین های جریان اصلاحات شما، چند سال عمر دولت و نظام را صرف برجامی نافرجام کردند و پس از اینکه نتیجه ای حاصل نشد و به روز امروز افتادند برای گریز از پاسخگویی به مردم ، تقصیر را بر گردن جریانات مقابل و به قول شما تندروها انداختند؟!

سرکار خانم مدیر حامی دولت مشکلات امروز جامعه مرهون 7 سال و اندی سرکار بودن اصلاح طلبانی است که به جای قبول مسئولیت و عذرخواهی از مردم و تلاش برای جبران مافات در این فرصت کوتاه باقیمانده ، وقیحانه دست به نامه نگاری به سمت رهبر معظم انقلاب نموده و اراجیف می بافند. کسانی که امروز خودشان بایستی پاسخ آشفتگی های جامعه را بدهند هنوز هم وقیحانه در پی انداختن تقصیر بر عهده رهبری معظم انقلاب و دلسوزان نظام را داشته و از هیچ تلاشی برای فتنه گری دریغ نمی کنند. 

خانم بروجردی بالاخره روزی آفتاب از پشت ابرها بیرون می آید و واقعیت و ماهیت پلید جریان و خیانت کارانی که ضد ایران، انقلاب و حتی اسلام عمل نمودند هویدا خواهد شد. امیدواریم هرچه زودتر آن روز برسد و شاهد شرمساری و رو شدن دست نفوذی ها، خائنان و دشمنان ملت باشیم .

 

24-news.ir/vdcepe8e.jh8z7i9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز