تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
یک افسر سابق ارتش رژیم صهیونیستی به تلاش نظامیان صهیونیست و برنامه ریزی دقیق برای دستیابی به خمپاره های موجود در کشتی های انگلیسی غرق شده در نزدیکی سواحل غزه اذعان کرد.
حماس زودتر از ما دست به کار شد
به گزارش خبر24 به نقل از القدس، «رامی سدنای» افسر سابق یگان کماندوی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تل آویو از وجود کشتی های انگلیسی غرق شده در نزدیکی سواحل غزه خبر داشت اما مسائل امنیتی مانع آن شد که در این خصوص اقدامی انجام دهد.

به تازگی شبکه الجزیره در برنامه‌ای تحت عنوان «ما خفی اعظم» یعنی ابعاد فاش نشده توان مقاومت بسیار بیشتر و عظیم‌تر است، به روایت قدرت تسلیحاتی گروه‌های مقاومت فلسطین و نیز توطئه برخی سران عرب با رژیم صهیونیستی برای محاصره غزه پرداخت.

«ابو موسی» یکی از فرماندهان نیروهای گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس در این برنامه اعلام کرد که این نیروها موفق شدند به صدها خمپاره در داخل بقایای دو کشتی جنگی انگلیسی غرق شده در عمق دریای مدیترانه در نزدیکی سواحل فلسطین دست پیدا کنند.

سدنای در این خصوص افزود: عملیات دستیابی به کشتی های انگلیسی چندین بار به تأخیر افتاد چرا که این کشتی ها در نزدیکی سواحل غزه غرق شده بودند.

وی اضافه کرد: ما طی سالیان گذشته برای دستیابی به این غنیمت برنامه ریزی و نقشه های دقیقی از محل کشتی های انگلیسی تهیه کردیم اما متأسفانه حماس زودتر از ما دست به کار شد.

همچنین در برنامه شبکه الجزیره، «ابوسلمان» یکی از نیروهای مهندسی القسام اعلام کرد که این خمپاره‌ها توسط نیروهای القسام آزمایش شدند و اهداف مورد نظر را به صورت کامل منهدم کردند.

24-news.ir/vdcdzk0o.yt0fo6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز