تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری سارق خودرو‌های مسافرکش بین‌شهری با ۲۰ فقره سرقت در شهرستان دورود خبر داد.
دستگیری سارق مسافرکش‌ها
به گزارش خبر24، سردار حاجی محمد مهدیان نسب گفت: در پی چندین فقره سرقت از خودرو‌های مسافرکش بین‌شهری در سطح شهرستان دورود، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه و اقدامات اطلاعاتی سارق موردنظر را در سطح شهرستان دورود شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه و اقدامات اطلاعاتی متهم موردنظر را در دورود شناسایی و دستگیر کردند، اظهار کرد: سارق با دربست گرفتن خودرو‌های مسافرکش بین‌شهری پس از رسیدن به محل‌های خلوت با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت گوشی موبایل، وسایل داخل خودرو و وجه نقد رانندگان می‌کرد.
فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته و مواجه‌شدن با دلایل و مستندات پلیس به ۲۰ فقره سرقت به عنف از رانندگان بین‌شهری اعتراف و تعدادی از مال‌باختگان شناسایی شدند.
مهدیان‌نسب در پایان با توصیه به رانندگان مسافرکش گفت: رانندگان در سوار کردن مسافران بین‌شهری بایستی نهایت دقت را بکنند و از سوارکردن مسافرانی که کرایه غیرمعمول پیشنهاد می‌دهند خودداری و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
24-news.ir/vdcgq39t.ak9qn4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز