تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
سرمربی استقلال گفت: حالا همه سرمایه‌های استقلال کنارم هستند، امیدوارم علی هم هر چه سریع‌تر به جمع ما اضافه شود.
نامجومطلق: خوشحالم همه سرمایه‌های استقلال کنارم هستند
به گزارش خبر24، مجید نامجومطلق در اوایل هفته به شدت نگران در اختیار نداشتن بازیکنان خودش بود. تعداد قابل ملاحظه‌ای از آن‌ها به دلیل عدم دریافت ویزا نتوانسته بودند صبح پنجشنبه (بیستم شهریور) در معیت کاروان اول به سوی قطر پرواز کنند و از طرف دیگر ماجرای میلیچ و دیاباته هم می‌توانست دردسر‌های بزرگی ایجاد کند، ولی حالا خیال سرمربی آبی‌پوشان ایرانی در قیاس با اولین روز‌های اقامت در دوحه به مراتب آسوده‌تر شده است.

نامجومطلق در این رابطه با تمجید از عملکرد مقامات باشگاه استقلال به خبر ورزشی گفت: باشگاه قاطعانه پای کار ایستاد تا ویزای همه بازیکنان و نفرات جامانده صادر شود.

از طرف دیگر، میلیچ آمد و دیاباته هم بامداد سه‌شنبه به جمع کاروان ما اضافه شد. انصافاً این کار مقامات و مدیران استقلال جای تقدیر و تشکر دارد، چون حالا همه سرمایه‌های استقلال کنارم هستند و همگی در کنار یکدیگر برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و شاد کردن دل هواداران از جان مایه خواهیم گذاشت.

البته باشگاه در مورد علی کریمی اعلام کرده که این بازیکن نیز به زودی راهی قطر می‌شود. امیدوارم علی هم هر چه سریع‌تر بیاید و همه چیز برای کسب پیروزی‌های ارزشمند مهیا شود.
24-news.ir/vdcjaaex.uqevvzsffu.html
منبع : خبر ورزشی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز