تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: هر کس در خیابان به ما می‌رسد فکر می‌کند ما مدیرعاملیم و ما را سؤال و جواب می‌کند. به خدا ما هم نمی‌دانیم در آن ساختمان ۵ طبقه چه خبر است.
استقلال اندازه یک تیم ۱۱ نفره مدیر دارد!
به گزارش خبرورزشی، مهدی فنونی زاده از بلاتکلیفی در استقلال گلایه دارد و مدل تیم بستن باشگاه را منطقی نمی داند.

استقلال یارگیری می‌کند ولی مشخص نیست چه کسی این کار را می‌کند. نظر شما چیست؟
خود شما در سؤال جواب تان را دادید. هر سال این بحث‌ها هست. باشگاهی که مدیرانش تیم ببندند و بعد یکی بیاید تیم را دستش بگیرد می‌شود همان نتایجی که در این ۴، ۵ سال گذشته دیدیم. یا آخر فصل نصف تیم می‌روند یا سرمربی می‌رود. تیم بسته شده را تحویل هر مربی بدهی نیم‌فصل اول را از دست می‌دهد و هر سال همین است.

راهکار چیست؟‌
نمی‌دانم چرا مسیری که همه می‌روند را در استقلال نمی‌بینیم. همه جا اول از هر کاری سرمربی را تعیین می‌کنند یا تمدید می‌کنند و یا نفر جدید می‌آید بعد یارگیری استارت می‌خورد. الان ببینید فصل بعد هر کس بیاید حتی اگر خود فرهاد مجیدی برگردد باز هم آتو دارد بگوید که من تیم را نبستم و باز داغ این مسائل روی دل هوادار می‌ماند.

مشکل از کجاست؟
متأسفانه این‌قدر در این سال‌ها مدیرعامل در باشگاه تغییر کرده که از یک تیم ۱۱ نفره بیشتر مدیر داشتیم و وقتی می‌خواهیم درباره فصل‌ها و مدیران‌شان حرف بزنیم نمی‌دانیم افتخاری اول بوده یا افشارزاده! این که نشد باشگاه! از آن طرف هم که وزارت ورزش هر کس را دوست دارد برای باشگاه استقلال سرکار می‌گذارد و همه برای این تیم تصمیم می‌گیرند و در نهایت نتیجه اش می‌شود همین که اول سعادتمند را انتخاب می‌کنند بعد یکی یکی هیئت‌مدیره را سرکار می‌آورند!

فکر می‌کنید استراماچونی برگردد؟
این‌قدر از ایتالیا خبر منفی به تهران مخابره شده که ما شک کردیم مدیران باشگاه خودمان راست می‌گویند یا آنها! از تهران می‌گویند دارد برمی‌گردد و برایش در قطر اتاق رزرو کردیم ولی مدیربرنامه طرف می‌گوید هیچ مذاکره‌ای با استقلال نداشتیم. وزارتخانه و سازمان لیگ هم می‌گویند خارجی نیاید. فقط شما را به خدا تکلیف این مردم را روشن کنید. هر کس در خیابان به ما می‌رسد فکر می‌کند ما مدیرعاملیم و ما را سؤال و جواب می‌کنند. به خدا ما هم نمی‌دانیم در آن ساختمان ۵ طبقه چه خبر است.
منبع: خبرورزشی
24-news.ir/vdchz6nk.23nzkdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز