تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
یکی از مدیران لیگ برتری که با الکساندر نوری مذاکراتی داشته به خبرورزشی گفت از نوری پیشنهاد سه میلیون یورویی دریافت کرده است.
پیشنهاد عجیب به الکساندر نوری؛ مربی ایرانی – آلمانی در راه استقلال؟
خبر24 -  پس از منتفی شدن حضور استراماچونی در استقلال از الکساندر نوری به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های این باشگاه برای فصل آینده یاد می‌شود. در این خصوص جالب است بدانید یکی از مدیران لیگ برتری که با نوری مذاکراتی داشته به خبرورزشی گفت از نوری پیشنهاد سه میلیون یورویی دریافت کرده است. این مدیر مدعی بود که نوری بر این باور است که اگر بخواهد در ایران کار کند مبلغی به مراتب بیشتر از فوتبال آلمان دریافت خواهد کرد. این ادعا در حالی مطرح شد که استقلالی‌ها تلویحاً پیشنهاد الکساندر نوری را یک میلیون یورو اعلام کردند.

با توجه به ادعای مدیر لیگ برتری بعید می‌دانیم که الکساندر نوری با رقمی در حدود یک میلیون یورو راضی به کار در فوتبال ایران باشد. ضمن اینکه فراموش نکنید در فوتبال ما مواردی، چون ویلموتس و استراماچونی وجود داشتند که از سوی مدیران مبالغ قراردادهای‌شان به مراتب پایین‌تر از قرارداد اصلی عنوان می‌شد. به عنوان مثال قرارداد ۲ میلیون یورویی ویلموتس بار‌ها از سوی فدراسیون فوتبال تکذیب شده بود و البته مدیران استقلال نیز مدعی بودند قرارداد استراماچونی ۶۰۰ هزار یورو است؛ در حالی که پس از شکایت رسمی در دادگاه FIFA مشخص شد قراردادهای‌شان به مراتب بیشتر است. حال به نظر می‌رسد در خصوص الکس نوری هم پنهان‌کاری‌هایی مشابه در حال شکل‌گیری است.
24-news.ir/vdcdx50o.yt0xn6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز