; ?> تحریمی باقی نمانده که آمریکا بخواهد وضع کند | خبر24
تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی‌ها تا توانستند فشار حدکثری را بر ایران تحمیل کردند و دیگر تحریم یا فشاری باقی نمانده است که بخواهند انجام دهند.
تحریمی باقی نمانده که آمریکا بخواهد وضع کند
به گزارش خبر24، ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست‌های خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  دانشجو، اظهار داشت: کمیسیون امنیت ملی مجلس درحال طراحی سناریو‌های مختلفی است تا بتواند در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا اقدامی انجام دهد. نمونه آن یک طرح ۳ فوریتی است که در دستورکار مجلس است.

وی با بیان اینکه این طرح با تعداد زیادی امضا تهیه و تنظیم شده است، ادامه داد: این را باید بدانیم که فعال شدن مکانیسم ماشه هیچ تاثیرعملیاتی بر وضعیت فعلی کشور نخواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی‌ها تا توانستند فشار حدکثری را بر ایران تحمیل کردند و دیگر تحریم یا فشاری باقی نمانده است که بخواهند انجام دهند.

رضایی تصریح کرد: در این صورت فعال شدن مکانیسم ماشه از نظر عملی هیچ دستاوردی ندارد، اما از نظر روانی و تبلیغاتی می‌تواند تاثیرگذار باشد که برای این اقدام هم باید چاره‌ای اندیشید.

وی تاکید کرد اعتقاد ایران این است که تمام این اتفاقاتی که درحال وقوع است تماما شو و نمایش تبلیغاتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به صحبت‌های رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه بعد از پیروزی در انتخابات ظرف یک هفته با ایران به توافق خواهد رسید، بیان داشت: این مردک روانی تاکنون حرف‌های دروغی را بیشتر از راست بیان کرده است واین صحبت ترامپ فقط کارکرد داخلی دارد.

رضایی با بیان اینکه ترامپ اکنون دنبال گدایی رای در انتخابات است، گفت: اینکه ترامپ بیان می‌کند که ایرانی‌ها پیشنهاد مذاکره داده اند این حرف کاملا غلط است و آمریکایی‌ها این را بدانند که اگر خودشان هم درخواست مذاکره بدهند ایران حاضر به مذاکره با قاتل سردار ملی نیست، زیرا ترامپ اصلا اعتباری برای ایران ندارد.
24-news.ir/vdcdxn0o.yt0x56a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز