تاریخ انتشاريکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۵
علی کریمی همچنین در میانه زمین توپ‌های موثری را قطع کرد و با پاس‌های دقیقش بار‌ها و بار‌ها زمینه ساز حملات استقلال در مصاف با الاهلی بود.
با سوگلی نامجومطلق در استقلال آشنا شوید
خبر24 - علی کریمی یکی از بازیکنان استقلال است که قراردادش به پایان رسیده و هنوز اقدامی برای تمدید آن صورت نگرفته است. کریمی با وجود اینکه رسما اعلام کرده می‌خواهد فوتبالش را در خارج از ایران دنبال کند، اما به خاطر شرایط حساس آبی‌ها در لیگ قهرمانان تصمیم گرفت به قطر برود و در مسابقات آسیایی کنار تیمش باشد.

حضور علی کریمی در ترکیب استقلال همواره تاثیرگذار بوده و در بازی گذشته مقابل الاهلی عربستان نیز این موضوع نمود خاصی داشت. ستاره خط هافبک آبی‌ها حالا به شرایطی مطلوب رسیده و مشخص است که استقلال بدون حضور او در میانه میدان یک با یک نقص بزرگ مواجه می‌شود.

از این رو کریمی حالا به عصای دست مجیدنامجومطلق در خط هافبک استقلال تبدیل شده است. نامجومطلق که خودش در دوران بازی یکی از هافبک‌های تاثیرگذار و تکنیکی استقلال محسوب می‌شد، حالا قدر علی کریمی را در ترکیب تیمش بیشتر می‌داند. از این رو او حساب ویژه‌ای برای مسابقه با پاختاکور و دیدار‌های بعدی در صورت صعودروی کریمی باز کرده است.

سرمربی استقلال امید دارد در بازی مقابل نماینده ازبکستان هم از پاس‌های دقیق و ارسال‌های بی نظیر کریمی سود ببرد و موفقیت جدیدی برای تیمش به ثبت برسد.
24-news.ir/vdcjtvex.uqethzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز