تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
شجاع خلیل زاده با وجود موافقت مدیران باشگاه با درخواست مالی وی از گروه واتس‌آپ بازیکنان این تیم خارج شد.
قبول شروط مالی شجاع تا خروج از گروه مجازی پرسپولیس
به گزارش خبر24، شجاع خلیل زاده که همراه با تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دیدار دوستانه با ملی در اردوی ترکیه به سر می برد پس از صعود با پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا لب به اعتراض علیه مدیریت این باشگاه گشود.
مدافع سرخپوشان پایتخت که عملکرد قابل قبولی در سال های گذشته با پیراهن پرسپولیس داشته است یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد اما افزایش ناگهانی قیمت بازیکنان در نقل و انتقالات تابستانی و عدم پرداخت تمام و کمال مبلغ قراردادهای دو سال گذشته‌ باعث شد تا خلیل زاده خواهان افزایش رقم قرارداد خود شود.
درخواستی که ابتدا از سوی مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس رد شد اما درخواست باشگاه های قطری برای جذب خلیل‌زاده و بند قرارداد فسخ خلیل زاده با پرسپولیس در صورت پرداخت ۴۰۰ هزار دلار سبب شد تا این موضوع در جلسه هیات مدیره باشگاه مطرح شود و مورد موافقت آنها قرار گیرد.
با این حال خلیل زاده صبح روز گذشته از گروه بازیکنان پرسپولیس در واتس‌آپ خارج شد تا نشان دهد عزم خود را برای جدایی از این تیم جزم کرده است.
رسول پناه که جلسه ای با مدیر برنامه های خلیل زاده نیز داشته است منتظر بازگشت این بازیکن از اردوی تیم ملی است تا متمم مالی قرارداد فصل اینده او را امضا کند.

منبع: مهر
24-news.ir/vdch6qnk.23nmkdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز