تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
معاون امور رفاه وزیر تعاون گفت: برای دریافت تسهیلات دوم کرونایی خانوار فقط ۶۰۰ هزار نفر متقاضی بودند که وام آنها پرداخت شد.
جزییات پرداخت وام متقاضیان تسهیلات دوم کرونایی
به گزارش خبر24، احمد میدری، در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از خانوارهای ایرانی برای دریافت وام نوبت دوم تسهیلات کرونایی اقدام کردند، گفت: در مرحله اول بیش از ۲۲ میلیون خانوار تسهیلات کرونایی یک میلیون تومانی دریافت کردند و در مرحله دوم به حدود ۴ میلیون خانوار از طریق پیامک برای دریافت مرحله دوم وام کرونا پیامک زده شد که از این تعداد فقط ۶۰۰ هزار نفر متقاضی شدند که به آنها دومین وام یک میلیون تومانی پرداخت شد. بنابراین متقاضی زیاد نبود.

معاون امور رفاه وزیر تعاون همچنین در مورد اینکه قرار شد آزمون وسع خانوارها برای دریافت یارانه بنزین برگزار شود که گفت: فعلا آزمون وسع خانوار اجرا نمی‌شود و برنامه دولت برای پرداخت وام یارانه بنزین تغییری نکرده و برنامه جدیدی ندارد.
وی این را هم گفت که طرحی از سوی نمایندگان مجلس برای اعطای سبد کالایی به خانوارها تهیه شده است که منتظریم تکلیف این طرح در مجلس چه می‌شود و نمایندگان پیگیر پرداخت سبد کالایی به خانوارها هستند. بنابراین فعلا دولت برنامه جدیدی برای خانوارها ندارد.
 
24-news.ir/vdcewf8e.jh8nfi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز