تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
فرمانده پدافند هوایی منطقه شمالغرب کشور با اشاره به اینکه نیروهای لازم در مرزها مستقر شده است، گفت: کوچکترین خطری در مورد کشور احساس شود، ارتش، سپاه و مرزبانی پاسخ لازم را می‌دهند.
رصد کامل مناقشه قره‌باغ و مرزهای ایران
به گزارش خبر24، فرمانده پدافند هوایی منطقه شمالغرب کشور با اشاره به اینکه نیروهای لازم در مرزها مستقر شده و امنیت کامل در محل مرزهای مناقشه برقرار است، گفت: کوچکترین خطری در مورد کشور احساس شود، ارتش، سپاه و مرزبانی پاسخ لازم را می‌دهند.
امیر سرتیپ دوم ستاد عباس عظیمی در نشست خبری سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش را ارتش مردمی، ارزشی، انقلابی و حزب‌الهی دانست و اظهار داشت: بخشی از این رویکرد، حاصل تلاش کارکنان غیور عقیدتی سیاسی ارتش است.

وی با اشاره به اینکه در طول دفاع مقدس، پیروزی‌ها و توان ما به میزان امکانات ما نبود بلکه پیروزی‌های ما بر پایه ایمان رزمندگان و ارتشی‌ها بود، گفت: هرجا ارتباط قوی با خداوند داشتیم، پیروزی جبهه‌های حق علیه باطل را شاهد بودیم که در این راستا 48 هزار شهید گلگون کفن ارتش تقدیم انقلاب و اسلام شده است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی منطقه شمالغرب کشور با تاکید بر اینکه دشمنان بعد از دفاع مقدس می‌خواستند با جنگ نرم بر باورهای دینی جوانان و نیروهای مسلح اثر بگذارند، خاطرنشان کرد: عقیدتی سیاسی در مقابله با جنگ نرم و تقویت باورهای دینی در ارتش، اثرگذاری خوبی داشته است.
وی، دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور را ماموریت ارتشیان قهرمان عنوان کرد و افزود: ارتش در ماموریت ذاتی خود، "اشداء علی الکفار" بوده و در حوزه کمک‌های مومنانه و امدادرسانی به مردم در سیل و زلزله، "رحماء بینهم" عمل کرده که در برخی از وقایع و حوادث غیرمترقبه حتی جلوتر از مدیریت بحران وارد میدان شده است.
امیر ‌عظیمی در پاسخ به تسنیم در مورد درگیری بین آذربایجان و ارمنستان در منطقه مورد مناقشه قره‌باغ، گفت: علی‌رغم اعلام آتش بس، درگیری‌ها در این منطقه همچنان ادامه دارد.
وی با بیان اینکه مجموعه نیروهای مسلح ایران در آمادگی کامل هستند و درگیری‌های زمینی و هوایی در رصد و پایش نیروهای مسلح قرار دارد، تصریح کرد: امنیت کامل در مرزهای شمالغرب برقرار است.
فرمانده پدافند هوایی منطقه شمالغرب کشور با اشاره به اینکه نیروهای لازم در مرزها مستقر شده و امنیت کامل در محل مرزهای مناقشه برقرار است، تاکید کرد: کوچکترین خطری در مورد مرزهای کشور احساس شود، ارتش، سپاه و مرزبانی پاسخ لازم را به صورت قاطع خواهند داد.
 
24-news.ir/vdcaowny.49niu15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز