تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
این یک تصویر کمتر دیده شده از ستاره ای است که از همان روزها به رنگ قرمز علاقه ویژه ای داشت.
عیسی آل کثیر؛ تنها قرمزپوش در جمع آبی‌ها!
به گزارش خبر24، عیسی آل کثیر از ملی حفاری اهواز تا درخشش در لیگ قهرمانان آسیا راه بسیار سختی را طی کرد و یقیننا هیچگاه روزهای پرفرازو نشیب دوران نوجوانی را از یاد نخواهد برد.


تصویری که ملاحظه می کنید از نوجوانی "آل کثیر" با پیراهن قرمزاست که برای اولین بار منتشر می شود.

 

 

شاید عکس ها کیفیت خوبی ندارد اما بکر است وقابل توجه؛ از همان هایی که در صفحه نوستالژی اینستاگرام  فوتبال خوزستان(متعلق به جهاد زرگانی یکی از خبرنگاران ورزشی خوزستان) پیدا شده  سیمای عیسی آل کثیر را نشان می دهد که از همان دوران نوجوانی به رنگ قرمز علاقه فراوان دارد، حتی اگر تیمش پیراهن دیگری را به تن می کرد او همان قرمز پوش می ماند!



عیسی آل کثیر  مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس یکی از ستاره‌های این باشگاه در لیگ قهرمانان بود که ناجوانمردانه در آستانه بازی مقابل نماینده فوتبال عربستان محروم شد.ا و فوتبال حرفه‌ای خود را از تیم‌های پایه‌ی ملی حفاری اهواز آغاز کرده است.

 

آل کثیر18بهمن 1368 در شهر امام دزفول به دنیا آمد.در سال 82از تیم  ملی حفاری که در مسابقات لیگ خوزستان شرکت می کرد، بعد ها به تیم های استقلال اهواز ، البدر بندر کنگ،آلومینیوم هرمزگان، نفت تهران ،پیکان تهران،نفت تهران و نفت آبادان نقل مکان کرد و پس از تحمل رنج های فراوان به آرزو هایش رسید و پرنده خوشبختی را بر شانه‌های خود دید و عضویت در پرسپولیس  و حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا را تجربه کرد.
24-news.ir/vdcg7w9t.ak9334prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز