تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان یزد، رادیاتور ایران و کاشی پارس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پتروشیمی ارومیه، فرآوری زغال سنگ پرورده طبس در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس
به گزارش خبر24، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۴۷هزار و ۱۷واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۱۴هزار و ۳۹۸واحد به کار خود پایان داد و بیش از  ۴میلیارد و ۲۰۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۳۱۶میلیارد تومان در ۷۷۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان یزد، رادیاتور ایران و کاشی پارس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های داروسازی کوثر، پالایش نفت بندرعباس و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۵۴۸میلیون ورقه به‌ارزش ۳هزار و ۴۵۶میلیارد تومان در ۵۹۳هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۵۳واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۷۲۱واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی ارومیه، فرآوری زغالسنگ پرورده طبس و سرمایه‌گذاری مسکن الوند بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های نفت پاسارگاد، پلیمر آریا ساسول و صنایع ماشین‌های اداری ایران بیشترین کاهش قیمت را داشتند.
 
24-news.ir/vdcdno0o.yt09f6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز