تاریخ انتشارسه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
آخرین اخبار درباره یارانه معیشتی

آیا مهلت ثبت نام یارانه تمدید می‌شود؟+فیلم

مهلت این افراد از ۱۰ دی ماه آغاز شد و قرار بود که تا ۲۴ دی ماه ادامه داشته باشد، اما به دلیل تقاضای برخی افراد این مهلت تا پایان دی ماه (امشب) تمدید شد.
آیا مهلت ثبت نام یارانه تمدید می‌شود؟+فیلم
حسین میرزایی سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اظهار کرد: امروز آخرین مهلت برای خانوار‌هایی است که یارانه نقدی دریافت نمی‌کنند و متقاضی دریافت یارانه معیشتی دولت هستند.

وی افزود: مهلت این افراد از ۱۰ دی ماه آغاز شد و قرار بود که تا ۲۴ دی ماه ادامه داشته باشد، اما به دلیل تقاضای برخی افراد این مهلت تا پایان دی ماه (امشب) تمدید شد.

    ورود به سایت حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir برای اعتراض به حذف یارانه معیشتی و ثبت نام در سامانه حمایت برای دریافت بسته معیشتی

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی بیان کرد: امکان تمدید مجدد مهلت اعتراض برای دریافت بسته معیشتی به بررسی‌های ستاد شناسایی مشمولان بستگی دارد و اگر پس از بررسی‌ها متوجه شویم که هنوز تعداد زیادی از افراد ثبت نام نکرده اند، این مهلت تمدید می‌شود.

میرزایی ادامه داد: در خواست ما از معترضین این است که حتما تا پایان دیروز وارد سامانه حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir شده و اطلاعات خود را جهت ثبت نام وارد می کردند.

وی تصریح کرد: برخی افراد دارایی‌هایی به نامشان ثبت شده، اما معتقدند که این دارایی‌ها متعلق به آن‌ها نیست، این افراد در صورتی که متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند، باید دارایی‌ها را به صاحب اصلی بازگردانند همچنین به این افراد مهلتی داده می‌شود که درخواست خود را ثبت کنند.

به گفته وی؛ تاریخ دقیق مهلت اعلام شده متقابلا اعلام خواهد شد.

فیلم
24-news.ir/vdca.inyk49n0u5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نظرات شما
feedback
Iran, Islamic Republic of
حسین حمامی
در قیامت جلو شما رو خواهم گرفت اگر معیشتی به من ندهید
feedback
Iran, Islamic Republic of
مسعود نظیفی گیلوان
من بازنشسته هستم وحقوق من هم حدود دومیلیون میباشد لطفآ نظر ماعدت بفرمایید
feedback
Iran, Islamic Republic of
یوسف مشانی کریمی
متاسفانه یارانه معیشتی برای من واریز نشد درسایت هم مشخصات خود فرستادم ولی تا حالا جوابم ندادید
نرخ طلا و ارز