تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
گستاخی رئیس جمهور فرانسه در اهانت به ساحت مقدس پیامبر رحمت(ص) از نفوذ بی پایان جریان صهیونیزم جهانی و سرسپردگی مکرون به آرمان های استکباری و صهیونیستی حکایت دارد.
کاریکاتور | ارابه شیطان در ایستگاه پاریس!
خبر24- حافظه تاریخی ملت فرانسه و آزاداندیشان عالم گواه است آن زمانی که امانوئل مکرون مغلوب وسوسه های نفسانی شده و در سنین نوجوانی به اقدامات غیر اخلاقی و روابط نامشروع دامن زد، همان موقع افسار خود را به دست شیطان داده و خود نیز از اعوان و انصار چشم و گوش بسته او شد. 

موضع گیری های ضد اسلامی مکرون در سالهای اخیر که به تبعیت از سیاست های القا شده سران تل آویو و واشنگتن است، ریشه در تمایلات جاه طلبانه او و جایگاه غیر قابل انکارش در اجرای سیاست دین زدایی و اسلام ستیزی با توجیه آزادی بیان دارد. 

اینکه از رئیس جمهور چنین کشوری که خود را مهد دموکراسی، حقوق بشر و آزادی بیان می داند، انتظار داشته باشیم قانون انسانی و آزادی بیان و ایده را برای آحاد مردم کشورش از هر فرقه و آئینی یکسان اجرا نماید، انتظاری عبث است، چراکه مدعیان آزادی بیان و عقیده و حقوق بشر صرفا در امور مورد پسند صهیونیست ها و آمریکایی ها به آزادی بیان اعتقاد دارند و در مورد مسائلی که جایگاه جعلی صهیونیست ها و سیاست های استکباری جهانخواران را زیر سئوال ببرد، با تمام قوا موضع گیری و اقدام می نمایند. 

به هرحال این روزها «ارابه شیطان» بر گرده ی مکرون و اربابانش سوار شده و وجود منحوس این فرد ضد دین و ضد بشر به ابلیسی مجسم برای جهانیان بدل شده است. 
 
این کاریکاتور، ارابه شیطان را در ایستگاه پاریس به تصویر کشیده است. باید صبر کرد و دید مقصد بعدی این ارابه و همراه شوندگان دیگر آن چه کسانی هستند ...


 
 نسخه باکیفیت رااز  اینجا دانلود کنید
24-news.ir/vdch-wnk.23nqidftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نظرات شما
feedback
Iran, Islamic Republic of
محمدرضا کیانفر
مهدی بیکی مدیر فرهنگی هنری گفت: رئیس‌جمهور نادان فرانسه کاریکاتور موهن هیولای شیطانی زشت شنیع سبوعیت خطرناک نظام سلطه چپاول سرکوب نابرابری تبعیض انحراف بی‌ادبی سوداگران زر و زور و قدرت تیغ ظلم آلودگی نفسانی حضیض پستی گودال ذلالت ذبح مقدسات پاشیدن بذر توطئه نفاق یک بام دو هوا را آزادی بیان می‌داند.

آقای بیکی،
کاریکاتور طنزی بسیار مفید است که هیچ ایرادی ندارد بلکه بیانات شما بینهایت معیوب می‌باشد.

سرور گرامی،
تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
2- به رسمیت شناختن حق آزادی_بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
با تشکر از توجه شما،
نرخ طلا و ارز