تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۰
شیخ دیاباته ، آقای گل استقلال پس از بازگشت به تهران با مشکل مسکن روبرو شده و در هتل مستقر شده است.
شیخ دیاباته ،آقای گل بی خانمان در تهران!
خبر24-به نظر می‌رسد گاهی اوقات اتفاقاتی در فوتبال ایران رخ می‌دهد که به معنای واقعی کلمه منحصر به ‌فرد است و در فوتبال کمتر کشوری شاهد وقوع چنین وقایعی هستیم. یکی از این موارد طی روزهای اخیر رخ داده و انصافاً اگر بازیکنی که چنین برخوردی با او شد، حرفه‌ای نبود، شاید الان یک جنجال جدید به راه می‌افتاد. 
فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر تابستان امسال تمام شد و پس از پایان مسابقات، شیخ دیاباته برای دیدن خانواده‌اش چند روز از باشگاه استقلال مرخصی گرفت. شیخ به فرانسه پرواز کرد و در همان مقطع فرهاد مجیدی نیز جای خودش را به مجید نامجومطلق داد. طبق توافقات صورت گرفته قرار شد مهاجم خارجی استقلال خودش را در دوحه به نامجومطلق معرفی کند و همین کار را هم کرد غافل از آنکه اتفاقات دیگری در تهران رخ داد. 

پس دادن آپارتمان
هنگامی که شیخ دیاباته در ایران نبود، باشگاه استقلال آپارتمانی که برای این بازیکن اجاره کرده بود را پس داد! حتی زمزمه‌هایی مطرح است مبنی بر اینکه اجاره بهای برخی از منازلی که باشگاه استقلال برای بازیکنان خارجی و شهرستانی خودش تهیه کرده بود، سر موعد مقرر پرداخت نمی‌شد و این مسئله به گوش همراهان کاروان استقلال در قطر هم رسیده بود. از طرف دیگر، برخی افراد که حالا دیگر سمتی در استقلال ندارند، اواخر شهریور معتقد بودند دیاباته دیگر قراردادش را با استقلال تمدید نخواهد کرد به همین خاطر دلیل ندارد بی‌خودی برایش آپارتمان نگه ‌دارند و اجاره آن را پرداخت کنند به همین خاطر منزل این بازیکن پس داده شد!

اقامت در هتل
بر خلاف تصور آن افراد، استقلال توانست با دیاباته گفت‌وگو کرده و طلبش را بپردازد روی همین اصل این بازیکن نیز اعلام کرد برای ادامه همکاری آماده است و به تهران می‌آید. شیخ روی حرفش ایستاد و مسافر تهران شد ولی هنگامی که به پایتخت کشورمان رسید، فهمید منزلی در کار نیست و باید تا زمان تهیه آپارتمان جدید در هتل زندگی کند (البته برخی از مسئولان باشگاه استقلال مدعی‌اند قبل از سفر دیاباته به تهران این مسئله را به اطلاع او رسانده بودند). آقای گل لیگ برتر پس از انجام تشریفات اداری در فرودگاه راهی هتل المپیک شد و فعلاً آنجا زندگی می‌کند. البته بدون شک استقلالی‌ها به او قول داده‌اند که حداکثر طی 10 روز آینده دوران اقامت این بازیکن در هتل تمام می‌شود و برایش منزل جدیدی می‌گیرند. 

میلیچ هم خانه ندارد
از قرار معلوم، داستان مورد نظر فقط محدود به مهاجم گلزن استقلال نمی‌شود و مدافع اروپایی آبی‌پوشان نیز دقیقاً با دردسری مشابه دست و پنجه نرم می‌کند. طبق خبرهای رسیده، آپارتمان هرویه میلیچ نیز طی روزهایی که این بازیکن در ایران نبود، پس داده شد و اگر میلیچ ظرف چند روز آینده مسافر تهران شود و باشگاه برایش خانه اجاره نکرده باشد، او هم چاره‌ای غیر از اقامت در هتل نخواهد داشت. مسئله‌ای که قطعاً می‌شد آن را به گونه‌ای بهتر جلو برد اما ظاهراً برخی از مدیران قبلی استقلال برای پس دادن منازل استیجاری عجله بسیار زیادی داشتند. 
24-news.ir/vdcgqz9t.ak97t4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز