تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
تیم انتخاباتی ترامپ، شکایت خود را در ایالت کلیدی پنسیلوانیا به موارد جزئی‌تری محدود کرد که به ادعای کارشناسان در تغییر نتیجه به نفع او کارایی چندانی ندارد.
ترامپ شکایت خود در ایالت کلیدی پنسیلوانیا را پس گرفت
به گزارش خبر24 به نقل از رویترز، کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا بخش اعظم شکایت خود در ایالت کلیدی پنسیلوانیا را پس گرفت و به امید تغییر نتیجه، به طرح اتهامات کوچکتری قانع شد.

پیشتر، ترامپ مدعی شده بود که مقامات انتخاباتی پنسیلوانیا مانع از رصد شمارش آرای پُستی شهرهای فیلادلفیا و پیتسبورگ از سوی ناظران شده بودند اما با صرف‌نظر از این شکایت، اکنون او مدعی است مسئولین انتخاباتی با تخطی از قوانین ایالتی، به مردم اجازه تصحیح اشتباهات خود در رای‌گیری پُستی را داده‌اند.

به این ترتیب، در حالی که اختلاف رای جو بایدن دموکرات با ترامپ در ایالت کلیدی پنسیلوانیا، بیش از ۶۰ هزار رای است؛ شکایت اخیر ترامپ تنها بخشی کوچک از آرای پُستی را زیر سوال می‌برد که در تغییر نتیجه به نفع او، کارایی چندانی ندارد.

رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته، در توئیتی به طور ضمنی پیروزی بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ را پذیرفت اما بلافاصله مدعی شد که این پیروزی فقط از دید رسانه‌های جعلی اهمیت دارد و تا تعیین نتیجه واقعی انتخابات راه درازی در پیش است.

 
24-news.ir/vdchwxnm.23nvzdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز