تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: هنوز بخشنامه‌ای برای تعطیلی نمایشگاه ماشین، برای اتحادیه خودرو نیامده است.
نمایشگاه‌های خودرو هم تعطیل می‌شوند؟
به گزارش خبر24، تشدید ویروس کرونا و همه گیری آن باعث شده تا ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیمات جدیدی را در حوزه محدودیت های کرونایی بگیرد. یکی از مهم ترین این محدودیت ها تعطیلی بسیاری از مشاغل است.

علیرضا رییسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره محدودیت‌های جدید که قرار است از اول آذر اعمال شود، اظهار کرد: حدود سه هفته پیش در ۴۳ شهرستان محدودیت شدید اعمال کردیم و بعد از آن هم ۴۶ شهرستان مشمول اعمال محدودیت شدید شدند. نتیجه ارزیابی‌ها نشان می‌دهد محدودیت‌های ایجاد شده کارساز بوده است و به همین دلیل طرح جامعی آماده شد و امروز مورد بررسی قرار گرفت.
او گفت: در ارزیابی اولیه شاید بیش از ۱۰۰ شهرستان مشمول محدودیت‌های سطح قرمز می‌شوند که اکثر مراکز استان‌ها و از جمله تهران دارای این وضعیت قرمز هستند و حدود ۱۵۰ شهر یا شهرستان در وضعیت نارنجی یا سطح هشدار ۲ قرار دارند که محدودیت‌های مشاغل سطح ۳ و ۴ در آن‌ها اعمال می‌شود که جزئیات دقیق‌تر محدودیت ها به اطلاع خواهد رسید. حدود ۱۵۵ شهرستان نیز در وضعیت زرد قرار دارند که محدودیت گروه‌های شغلی ۴ در آن‌ها اعمال خواهد شد.
حال یکی از این مشاغل که در این دسته قرار گرفته است، نمایشگاه های ماشین است که آنطور که در فضای مجازی منتشر شده است از شنبه اول آذرماه نمایشگاه های ماشین تعطیل خواهند شد. 
سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص خبری مبنی بر تعطیلی نمایشگاه های ماشین در هفته آینده، گفت: در صورت اعلام نظر ستاد مبارزه با کرونا نمایشگاه های ماشین تعطیل خواهند شد اما هنوز بخشنامه‌ایی برای تعطیلی نمایشگاه ماشین، برای اتحادیه خودرو نیامده است.
24-news.ir/vdcamynm.49nw015kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز