تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
مدیرعامل اولین اپراتورجازی کشور گفت: کمپین 9 واره سامانتل با هدف ایجاد حس خوب در مشترکان و توسعه زیرساخت های ارائه خدمات نسل جدید تلکام ها برگزار می شود.
افتتاح کمپین 9 واره سامانتل / 9 گیگ اینترنت هدیه بگیرید!
به گزارش خبر24، مهندس قهری در نشست صمیمی با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری کمپین 9 واره سامانتل، اظهارداشت: سامانتل اولین اپراتور مجازی نسل جدید کشور است که در سطح اپراتورهای فعال، برندی نوآور به شمار رفته و به موازات پیشرفت های حوزه فناوری و ارتباطات و در آغاز عصر چهارم انقلاب صنعتی، بسترهای لازم برای ارائه خدمات نوین در اپراتورها را فراهم نموده و این امر را با جدیت دنبال می کند.  

وی با تأکید بر اهتمام متخصصان و کارشناسان سامانتل برای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشترکان شرکت، ادامه داد: بانک ها و بیمه در ارائه خدمات نوین پرداخت ایفای نقش نخست را به عهده داشتند اما اپراتورهای نسل جدید مثل سامانتل در این حوزه در رده بعدی قرار گرفته و با سرعتی شگفت انگیز در دنیای علم و فناوری و با ارائه خدمات متنوع و جدید درحال ربودن جایگاه برتر در این عرصه هستند. 

قهری کمپین 9 واره این اپراتور را به مناسبت تاریخ استثنایی 9/9//99 عنوان کرد و یادآورشد: هدف سامانتل جلب رضایت مشترکان و مخاطبان این شرکت و ایجاد یک حس خوب بین مشترکان و آحاد جامعه است و لذا در این راستا در 2حوزه اصلی ورودی جدی خواهیم داشت.

مدیرعامل اپراتور نسل جدید کشور حوزه اول را برنامه ریزی برای ایجاد بسترهای مناسب و افزایش ضریب نفوذ مشترکان عنوان کرد و افزود: تلاش همه جانبه ی سازمانی برای جلب رضایت مشترکان بر مبنای ارائه خدمات نوین در سطح گسترده، توسعه زیرساخت های لازم برای گسترش صنعت تلکام و نهادینه سازی مفاهیم دیجیتال در جامعه و ایجاد پشتیبانی و تقویت لایه های کسب و کارهای متفاوت از طریق بسترسازی و امکان دسترسی به خدمات اپراتور موبایل از جمله اهدافی هستند که سامانتل با جدیت به دنبال تحقق آنهاست.

قهری، وجود 5 هزار استارآپ صاحب ایده در کشور را ظرفیتی بزرگ در عرصه فناوری توصیف کرد و تصریح نمود: در برنامه ریزی های ما، زیرساخت ها طوری ساماندهی می گردد که بتوانیم از امکانات گسترده شرکت، برای ارائه خدمات گسترده به استارت آپ ها بهره بگیریم.

وی با اعلام آمادگی برای حضور جدی و پشتیبانی و ارائه خدمات گسترده به استارت آپ های کشور، گفت: "سامانتل" این ظرفیت و توانمندی را دارد که در عرصه خدمات مدل مارکتینگ و بازار ، ارتباط با شبکه بانکی و سایر خدمات مرتبط، با ایجاد شبکه های وسیع و به روز در حوزه فناوری و از طریق سیم کارت های هوشمند و نسل جدید خود، کمک های شایانی به استارت آپ ها و سایر شرکت های فعال در این حوزه ارائه نماید. 

درادامه این نشست، خانم یزدانفر، معاون تجاری شرکت سامانتل، با تشریح فعالیت های این اپراتور ، در خصوص افتتاح و برگزاری کمپین 9 واره، اظهارداشت: مشترکان سامانتل با شرکت در این جشنواره و کمپین، ضمن حضور در یک فعالیت اجتماعی گسترده در عرصه علم و فناوری، هم از مزایای خدمات ارزشمند شرکت بهره می برند و هم جوایز و هدایای متنوعی دریافت خواهند کرد.

وی افزود: افراد 18 سال به بالا با مراجعه به سایت www.samantel.ir و ثبت نام سیم کارت هدیه می توانند از 9 گیگ اینترنت هدیه سامانتل نیز استفاده کنند. همچنین مشترکان فعلی نیز با ارسال عدد 9 به شماره 09999999000 هدایای مختلفی را از این اپراتور دریافت خواهند کرد.
 
یزدانفر درپایان با تأکید بر اهتمام جدی کارکنان سامانتل برای جلب رضایت ، ایجاد حس خوب و ارائه خدمات گسترده و نوین به مشترکان، گفت: اختتامیه این کمپین در روز 99/9/9 در جزیره زیبای کیش برگزار شده و همزمان به صورت آنلاین در شبکه های اجتماعی نیز پخش می شود.
24-news.ir/vdcgyt9n.ak9zy4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز