تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت های دولتی باید قابل رصد باشد و بحث حقوق های نجومی مورد اعتراض همه است.
پرداخت‌های دولتی باید شفاف سازی شوند
 به گزارش خبر24،جعفر قادری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح احکام کلی بودجه ۱۴۰۰،گفت: تلاش ما همواره بر این بوده که ساختار و جهت گیری مالیات ها اصلاح شود، چرا که ما نه عدالت افقی و نه عمودی داریم و بین استان ها و گروه های مختلف جامعه تبعیض فاحش وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه بحث حقوق های نجومی مورد اعتراض همه است، افزود: بین حقوق شاغلان و بازنشستگان تفاوت وجود دارد و مالیات ها باید به سمت مالیات بر مصرف برود نه مالیات بر تولید و ما باید به سمت بودجه عملیاتی حرکت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید پرداخت های دولتی قابل رصد باشد و همچنین اولویت بندی پروژه ها اهمیت زیادی دارد چرا که بسیاری از پروژه ها نیمه تمام باقی مانده است.

قادری گفت: برای افراد جامعه باید حداقل هایی را در نظر گرفت تا بتوانند مشکلات خود را حل کنند و باید از خام فروشی نفت جلوگیری شود و همچنین تلاش ما این است که اگر به گروهی کمک می کنیم، همه پرداخت ها در یک جا جمع شود و مشخص باشد.
24-news.ir/vdcb8sbs.rhbg8piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز