تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
یواخیم لو از شب شکست آلمان مقابل اسپانیا با عنوان «شبی مرگبار» یاد کرده است.
لو: فکر می‌کردیم در مسیر درست هستیم
به گزارش خبر24،شکست شرم‌آورانه آلمان در اسپانیا با ۶ گل در لیگ ملت‌های اروپا به‌شدت یواخیم لو را تحت فشار قرار داده است.

یوگی بعد از این باخت درباره شرایط بد تیمش گفت: «مشب برای ما واقعاً شب بدی بود. هیچکدام از چیزهایی که می‌خواستیم محقق نشد. نه حرکت فیزیکی مناسب و نه قدرت بدنی. آمده بودیم شجاعانه بازی کنیم، هجومی بازی کنیم، اما نه در حمله و نه در دفاع خوب نبودیم. بعد از دریافت گل اول همه چیز را رها کردیم. یادمان رفت که چه برنامه‌های تاکتیکی داشتیم و بی‌هدف در سرتاسر زمین پرسه می‌زدیم. تیم‌مان نظم نداشت و همه فضاها را باز گذاشته بودیم. اینها برای‌مان یک شب مرگبار را ساخت.»

لو درباره مسیر مانشافت که خیال می‌کرده‌اند درست است و عدم دعوت برخی بازیکنان مثل مولر، هوملس و بواتنگ هم بیان کرد: «نیمه دوم، سعی کردیم وارد فار یارگیری نفر به نفر شویم و حریف را تحت فشار قرار دهیم و اینگونه به گل برسیم تا به بازی برگردیم، اما اسپانیایی‌ها بهتر بازی می‌کردند و سریع‌تر و دقیق‌تر بودند. ما هیچ موقعیتی برای گلزنی نداشتیم. پیش از این گفته بودم که به بازیکنانی که دعوت کرده‌ایم، اعتماد داریم و فکر می‌کنیم که در مسیر درستی در حال حرکت هستیم، اما این باخت نشان داد آنقدرها هم در این مسیر پیشروی نکرده‌ایم و پیشرفت‌مان به اندازه‌ای که امید داشتیم، نبوده است. باید بررسی کنیم و ببینیم که کجای کارمان می‌لنگد، چون باخت امشب‌ ناامیدکننده و هر کاری که انجام دادیم، ضعیف بود.»
24-news.ir/vdccomqp.2bqxi8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز