تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
رضائیان تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «سیم آخر» درباره چگونگی تولید این برنامه با اجرای رضا رشیدپور و سختی‌های آن گفت.
رشید پور به سیم آخر زد؟
به گزارش خبر24، دو هفته‌ است که یک مسابقه جدید به جمع برنامه‌های تلویزیون اضافه شده است؛ مسابقه‌ای که استودیوی شبکه سه را بمب گذاری کرده و شرکت کننده‌ها با سیم‌هایی که خنثی می‌کنند، امتیاز می‌گیرند. این جدیدترین برنامه‌ای است که رضا رشیدپور اجرا می‌کند و محمدرضا رضائیان تهیه کننده و کارگردانش است.
 
این تیم پیش از این برنامه اتفاق را روی آنتن بردند؛ برنامه‌ای که در یک استودیوی بسیار بزرگ و دکور عظیم همراه با تماشاگران، حکایت از ایده‌هایی داشت که قرار بود مخاطب را شگفت‌زده کند؛ اما پخش «اتفاق» با شیوع کرونا همزمان شد و همانند عمده تولیدات تلویزیونی که پروداکشنی بزرگ دارند، از همان ابتدا در پخش معلق ماند.
 
بخشی از برنامه‌ها در زمان شیوع کرونا دستخوش تغییرات شدند با این حال «اتفاق» نفس به نفس مخاطب به تولید رسید و حجم تماشاگران در لوکیشن، ضبط برنامه «اتفاق» را آسیب پذیر کرد چراکه اصل و اساس طراحی «اتفاق» تعامل رودررو با تعداد بالای مخاطبان حاضر در استودیو بود و با منع حضور این تماشاگران، بخش عمده‌ای از منطق طراحی برنامه زیر سوال رفت و به همین دلیل برنامه با چالش جدی مواجه شد.
 
با توجه به شیوع کرونا تلویزیون البته همچنان تلاش کرد برنامه‌های جذابی برای مخاطبان تدارک ببیند و اگرچه عمده تولیدات در شبکه خانگی کمتر و یا در سینما متوقف شد، اما تلویزیون نمی‌توانست به توقف پروژه‌ها تن دهد و آنتن را خالی نگه دارد. از این حیث پروژه‌ها یکی یکی یا دچار تغییر کاربری شدند و یا سعی کردند با حذف تماشاگر یا مدل‌های به روزتر سراغ ایده‌های جدید بروند.
 
تیم «اتفاق» هم ترجیح داد این تغییرات کرونایی عامل توقفش نشود و به گونه‌ای دیگر با یک برنامه جدید میزبان مردم در این روز‌های سرد پاییزی باشد؛ اتفاقی که حالا قرار بود مثل بمب صدا و خانه‌ها را به هیجان یک مسابقه جدید مهمان کند.
 
مسابقه‌ای که تاکنون چهار قسمت از آن روی آنتن رفته است و جدیدترین برنامه تلویزیون در میان مسابقات تلویزیونی است و البته به سیم آخر تغییر نام داده است.
 
24-news.ir/vdcgt79n.ak9zz4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز