; ?>; ?> بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس | خبر24
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶
امروز سهامداران شرکت‌های ایران تایر، قند اصفهان و کشاورزی و دامپروری مگسال در بورس و معامله‌گران شرکت‌های دامداری تلیسه نمونه و قند شیروان و قوچان و بجنورد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس
به گزارش خبر24، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد ۴۸هزار و ۴۳۵واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۴۵هزار و ۳۸۲واحد  به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۵۱۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۹هزار و ۱۷۷میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۱۰۷ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایران تایر، قند اصفهان و کشاورزی و دامپروری مگسال بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کاشی سعدی، صنایع کاغذسازی کاوه و چرخشگر بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۹۵۶میلیون ورقه به‌ارزش ۱۶هزار و ۶۱۷میلیارد تومان در ۷۶۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۹۸واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۶۴۶واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های دامداری تلیسه نمونه، قند شیروان و قوچان و بجنورد و کشت و دام قیام اصفهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنعت روی زنگان، تولید و خدمات صنایع نسوز توکا و گروه کارخانجات صنعتی تبرک بیشترین کاهش قیمت را داشتند.
 
24-news.ir/vdcezv8n.jh87zi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نرخ طلا و ارز